Woning te koop: Hoola van Nootenstraat 412, Utrecht
KopenUtrechtBinnenstadHoog-Catharijne NS en JaarbeursHoola van Nootenstraat 412

Hoola van Nootenstraat 412

Hoog-Catharijne NS en Jaarbeurs, Utrecht

€ 1.950.000
Buurt Hoog-Catharijne NS en Jaarbeurs, UtrechtBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2022
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 182m²
180% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een ruim appartement in het hart van Utrecht

Dit appartement aan de Hoola van Nootenstraat 412 is een oase van rust midden in de stad. Met 182 m² woonoppervlak is het aanzienlijk ruimer dan de gemiddelde woning in de buurt. Het appartement is in 2022 opgeleverd en heeft energielabel A, wat staat voor een zeer zuinige woning. De vraagprijs van €1.950.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de locatie. Bekijk ook andere woningen in Utrecht voor een vergelijking.

De buurt: Hoog-Catharijne NS en Jaarbeurs

De buurt Hoog-Catharijne NS en Jaarbeurs is het bruisende centrum van Utrecht. Een bewoner zegt: 'Qua voorzieningen heerlijk om in het centrum te wonen, maar het is ook heel druk en niet bereikbaar met de auto. Met OV is het enorm goed.' De buurt telt ruim 2.300 inwoners, waarvan het overgrote deel tussen de 25 en 45 jaar oud is. Het is een zeer stedelijke omgeving met een hoge dichtheid. Lees meer over de buurt Hoog-Catharijne NS en Jaarbeurs.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de SPAR om de hoek (twee straten verder) of de AH to go op vijf minuten lopen. Ook Albert Heijn en Jumbo zijn op loopafstand. Voor kinderen zijn er diverse scholen in de buurt, zoals Kindercampus Molenpark en odbs Puntenburg, beide op loopafstand. Het Christelijk Gymnasium Utrecht is ook vlakbij. De gemeente Utrecht biedt een compleet stadsleven met alle voorzieningen binnen handbereik.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Brecheisen Makelaars Utrecht B.V. en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.950.000
Prijs per m²€ 10.714
Woonoppervlakte182m²
Perceeloppervlakte3301m²
Bouwjaar2022
EnergielabelA
BuurtHoog-Catharijne NS en Jaarbeurs
WijkBinnenstad
GemeenteUtrecht

Locatie

Hoola van Nootenstraat 412, Utrecht

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.8
Ilona Buyl
26-11-2023
Druk maar omdat het appartement hoog zit heb je daar weinig last van!

Qua voorzieningen heerlijk om in het centrum te wonen, maar het is ook heel druk en niet bereikbaar met de auto. Met OV is het enorm goed. ‘s Avonds laat in je eentje op straat vind ik ook nooit fijn door alle zwervers en enge mensen. Groen zou voor mij veel meer mogen in het centrum. Kan zoveel beter. We hebben wel een hele mooie groene binnentuin bij het appartementencomplex.

Buurt statistieken

Gegevens uit Hoog-Catharijne NS en Jaarbeurs

Inwoners2.355
Mannen61%
Vrouwen39%

Woningmarkt

Gegevens uit Hoog-Catharijne NS en Jaarbeurs

Woningvoorraad1.184
Gem. WOZ-waarde€ 400.000
Koopwoningen13%
Huurwoningen87%

Supermarkten

70 binnen 5 km

SPAR
Jaarbeursplein 15
216m
AH to go
Stationshal 8 AA
296m
Albert Heijn
Damstraat 37
576m

Scholen

136 binnen 5 km

Christelijk Gymnasium Utrecht
Voortgezet onderwijs · 997 leerlingen
473m
Kindercampus Molenpark
Basisonderwijs · 159 leerlingen
559m
odbs Puntenburg
Basisonderwijs · 52 leerlingen
567m

Veelgestelde vragen

Over Hoola van Nootenstraat 412, Utrecht

Welk energielabel heeft Hoola van Nootenstraat 412?

De woning aan Hoola van Nootenstraat 412 in Utrecht heeft energielabel A.

Is €1.950.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €1.950.000 is fors hoger dan de gemiddelde koopprijs in de buurt van €495.000, maar dat komt doordat dit appartement met 182 m² veel groter is dan het buurtgemiddelde van 65 m². De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €7.615, wat voor dit appartement neerkomt op circa €10.714 per m². Dat is aan de hoge kant, maar de woning is nieuw (2022) en heeft energielabel A.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in het centrum van Utrecht, op 1,4 km van het treinstation. Met de auto is de buurt lastig bereikbaar, zoals een bewoner aangeeft. Het openbaar vervoer is daarentegen uitstekend. De omgevingsadressendichtheid is zeer hoog (5.225 adressen per km²), wat typerend is voor een zeer stedelijk gebied.

Wat voor soort buurt is Hoog-Catharijne NS en Jaarbeurs?

Het is een zeer stedelijke buurt met veel voorzieningen, maar ook drukte. De meeste inwoners zijn tussen de 25 en 45 jaar oud. Er zijn relatief weinig gezinnen met kinderen (80 huishoudens) en veel eenpersoonshuishoudens (725). De buurt heeft een gemiddelde beoordeling van 6,75 op basis van één review, waarin de voorzieningen worden geprezen maar de drukte en veiligheid 's avonds als minpunten worden genoemd.

Zijn er supermarkten en scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand: SPAR op 216 meter, AH to go op 296 meter, en Albert Heijn en Jumbo op circa 600-700 meter. Ook zijn er diverse scholen, zoals Kindercampus Molenpark (basisonderwijs, 559 meter) en odbs Puntenburg (basisonderwijs, 567 meter). Het Christelijk Gymnasium Utrecht (voortgezet onderwijs) ligt op 473 meter.

Hoeveel kost deze woning per vierkante meter?

De vraagprijs van €1.950.000 gedeeld door 182 m² komt neer op ongeveer €10.714 per m². Ter vergelijking: de gemiddelde prijs per m² in de buurt is €7.615, maar dat is gebaseerd op kleinere woningen (gemiddeld 65 m²). De prijs per m² is dus hoger, maar de woning is ook aanzienlijk groter en nieuwer.

Is de woning energiezuinig?

Ja, de woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer zuinig is. In de buurt heeft 81% van de woningen energielabel A en 19% label A+. Nieuwbouwwoningen zoals deze zijn doorgaans goed geïsoleerd en hebben een lage energierekening.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In de buurt stonden de afgelopen periode gemiddeld 48 dagen te koop voordat ze verkocht werden. Dat is relatief kort, wat wijst op een actieve markt. Houd er rekening mee dat dit cijfer gebaseerd is op slechts 2 verkochte woningen.

Brecheisen Makelaars Utrecht B.V.
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 2 bronnen
Brecheisen Makelaars Utrecht B.V.
brecheisen.nl
Bekijk
Brecheisen Makelaars Utrecht B.V.
funda.nl
Bekijk