Woning te koop: Houtmarkt 22, Hulst
KopenHulstHulstBinnenstadHoutmarkt 22

Houtmarkt 22

Binnenstad, Hulst

€ 462.900
Buurt Binnenstad, HulstBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2023
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Al 520 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 143 dagen
Populaire buurt voor senioren
38% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Nieuwbouw in de Binnenstad

Deze woning uit 2023 staat in het hart van Hulst, waar de historische sfeer en moderne woonkwaliteit samenkomen. Met 100 m² woonoppervlak is het een compacte, maar complete woning. De vraagprijs van €462.900 is aan de hoge kant vergeleken met het buurtgemiddelde, maar de nieuwbouwstatus en de centrale ligging maken het een interessante optie. Bekijk ook andere woningen in Hulst voor een breder beeld.

Buurt Binnenstad

De Binnenstad van Hulst is een levendige buurt met veel winkels en voorzieningen. Op basis van één beoordeling geven bewoners een 8,6. Een bewoner zegt: "Het is een fijne buurt, maar wat natuur zou fijn zijn." De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en ouderen, wat bijdraagt aan een rustige sfeer. Meer over de buurt Binnenstad.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de bakker om de hoek. Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Lidl, op twee straten verder. Ook de Jumbo en Albert Heijn zijn op loopafstand. Kinderen gaan naar basisschool St. Willibrordus, om de hoek, of naar de School voor Speciaal Basisonderwijs De Brug. Voor voortgezet onderwijs is het Reynaertcollege tien minuten lopen. De gemeente Hulst biedt een compleet voorzieningenniveau.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Reham Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt9 december 2024
StatusBeschikbaar
Prijs€ 462.900
Prijs per m²€ 4.629
Woonoppervlakte100m²
Perceeloppervlakte731m²
Bouwjaar2023
BuurtBinnenstad
WijkHulst
GemeenteHulst

Locatie

Houtmarkt 22, Hulst

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.6
Britt
11-06-2024
Het is een fijne buurt, maar wat natuur zou fijn zijn

Mijn ervaring is vrij goed, het is een gezellige buurt met veel leuke winkels, er is weinig groen in de binnenstad (behalve de Walle dan) maar voor de rest zeer fijn

Buurt statistieken

Gegevens uit Binnenstad

Inwoners1.535
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Binnenstad

Woningvoorraad1.061
Gem. WOZ-waarde€ 208.000
Koopwoningen39%
Huurwoningen60%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Lidl
Zoetevaart 8
633m
Jumbo
Stationsplein 22H
702m
Aldi
Stationsplein 13
764m

Scholen

11 binnen 5 km

St Willibrordus
Basisonderwijs · 217 leerlingen
272m
School voor Speciaal Basisonderwijs De Brug
Speciaal onderwijs · 52 leerlingen
432m
Praktijkschool Hulst
Voortgezet onderwijs · 80 leerlingen
561m

Veelgestelde vragen

Over Houtmarkt 22, Hulst

Is €462.900 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs ligt boven de gemiddelde koopprijs in de buurt (€423.723) en de mediaan (€395.000). De woning is echter nieuwbouw uit 2023, wat de hogere prijs deels verklaart. In de Binnenstad worden woningen gemiddeld voor €383.325 verkocht, maar die zijn vaak ouder. Of de prijs marktconform is, hangt af van je waardering voor nieuwbouw en de centrale ligging.

Hoe is de buurt Binnenstad om in te wonen?

De Binnenstad is een gezellige buurt met veel winkels en voorzieningen. Bewoners geven een 8,6 en noemen het een fijne buurt, al is er weinig groen in de directe omgeving. De bevolking bestaat voor een groot deel uit eenpersoonshuishoudens en 65-plussers, wat zorgt voor een rustige sfeer. Het aantal misdrijven is met 96 per jaar relatief laag voor een stadscentrum.