Woning te koop: Houtrustweg 565, 'S-Gravenhage
KopenDen HaagScheveningenVissershavenHoutrustweg 565

Houtrustweg 565

Vissershaven, Den Haag

€ 1.500.500
Buurt Vissershaven, 'S-GravenhageBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 169m²
51% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Aan de Houtrustweg

Deze nieuwbouwwoning uit 2024 ademt moderne luxe. Met 169 m² woonoppervlak is het een royale woning in een rustige, groene omgeving. De vraagprijs van €1.500.500 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de nieuwbouwstatus. Vergelijk het met andere woningen in Den Haag om een beeld te krijgen.

Vissershaven

De buurt Vissershaven is een gemengde wijk met veel nieuwbouw (57% na 2010). Op basis van drie beoordelingen geven bewoners een 7,4. Een bewoner zegt: "Hele fijne en gezellige buurt." Een ander: "Mijn ervaring met de buurt is dat het er zeer weinig overlast is." De buurt telt 4705 inwoners, met een mix van eenpersoonshuishoudens en gezinnen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar Jumbo (om de hoek) of Hoogvliet (twee straten verder). Basisschool De Parachute is tien minuten lopen, en voortgezet onderwijs zoals Sint-Maartenscollege is iets verder. De gemeente Den Haag biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Frisia Makelaars B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.500.500
Prijs per m²€ 8.879
Woonoppervlakte169m²
Perceeloppervlakte6129m²
Bouwjaar2024
BuurtVissershaven
WijkScheveningen
GemeenteDen Haag

Locatie

Houtrustweg 565, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Goed · 3 bewoners

7.9
M Visser -Toet
05-11-2025
Oud en vertrouwd

Ben je een Scheveningen , dan is toch ( helaas ) ien van ons ,. Maar de meeste Hagenaars , en ook wie ook , vriendelijk , ieder die zich gedraagt , belangrijk is is de harmonie . .

7.9
Marije
27-08-2025
Mijn buurt in een notendop

Mijn ervaring met de buurt is, is dat het er zeer weinig overlast is (zoals criminaliteit of dergelijke). ‘s Avonds zijn er vaak jongeren die op de fatbikes langsrazen. Dat is het minder fijne, naast dat dat de gehele dag door gebeurd. Verder is mijn buurt veelzijdig, er spelen soms kinderen op straat, mensen laten de hond uit of gaan naar sport of dergelijke. De meeste mensen zijn vriendelijk, maar zeggen helaas heel weinig gedag (is ook wel de tijdsgeest denk ik). Ook zijn er soms verwarde mensen. Verder is de gemeenschap prima en is er hele open communicatie!

6.4
Truus
05-08-2023
Gezellige buurt

Hele fijne en gezellige buurt. Verhuurder Hofwonen zijn oplichters en willen de mensen keer op keer bedonderen door niet het onderhoud en reparaties die zij wettelijk verplicht zijn. Daarbij zijn de huizen in de winter ijskoud, zou verboden moeten zijn. De buurt is gezellig. Fijne mensen. Het groene in de buurt zijn de Bosjes van Poot. Dat is net het moeras van Shrek, echt een vieze bende. Regelmaat ligt er een dikke laag vogelpoep op de stoep en straat. De gemeente moet dit vaker schoonmaken. Door de hechte community is het zeer veilig op straat en in de buurt.