Woning te koop: Huenderstraat 2, Eibergen
KopenBerkellandEibergenEibergen CentrumHuenderstraat 2

Huenderstraat 2

Eibergen Centrum, Berkelland

€ 592.900
Buurt Eibergen Centrum, EibergenBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 135m²
135m² woonoppervlakte
Albert Heijn op 201m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Nieuwbouwwoning in het centrum van Eibergen

Deze hoekwoning uit 2024 staat in het hart van Eibergen, waar je direct de levendigheid van het centrum proeft. Met 135 m² woonoppervlak biedt het een moderne indeling. De vraagprijs van €592.900 is aan de hoge kant, maar past bij de kwaliteit en locatie. Vergelijk dit met andere woningen in Berkelland.

Buurt Eibergen Centrum

De buurt Eibergen Centrum is een mix van wonen en voorzieningen. Het is een rustige buurt met veel oudere bewoners: bijna de helft is 65-plus. Er zijn relatief veel eenpersoonshuishoudens, en gezinnen met kinderen zijn in de minderheid. De sfeer is dorps en gemoedelijk, met alles op loopafstand.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Albert Heijn om de hoek (twee straten verder) of bij de Jumbo op loopafstand. Voor de kinderen is IKC Op d'n Esch op vijf minuten lopen, en het voortgezet onderwijs vind je op een paar kilometer afstand. De gemeente Berkelland biedt een groene omgeving met voldoende voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Wormgoor Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 592.900
Prijs per m²€ 4.392
Woonoppervlakte135m²
Perceeloppervlakte470m²
Bouwjaar2024
BuurtEibergen Centrum
WijkEibergen
GemeenteBerkelland

Locatie

Huenderstraat 2, Eibergen

Buurt statistieken

Gegevens uit Eibergen Centrum

Inwoners760
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Albert Heijn
Laagte 2
201m
Jumbo
Brink 35
284m
PLUS
Simmelinkstraat 1
484m

Scholen

12 binnen 5 km

IKC Op d'n Esch
Basisonderwijs · 193 leerlingen
350m
Assink lyceum locatie Parallelweg
Voortgezet onderwijs · 642 leerlingen
3527m
MaxX
Voortgezet onderwijs · 141 leerlingen
3587m

Veelgestelde vragen

Over Huenderstraat 2, Eibergen

Is de prijs van €592.900 marktconform voor deze nieuwbouwwoning?

De prijs is aan de hoge kant, maar dat past bij een nieuwbouwwoning uit 2024 in het centrum van Eibergen. Er zijn geen directe vergelijkingscijfers in de buurt, maar de woning is modern en energiezuinig (label A). De locatie in het centrum met alle voorzieningen om de hoek rechtvaardigt de vraagprijs.

Hoe is de buurt Eibergen Centrum om in te wonen?

De buurt is rustig en heeft een dorps karakter. Er wonen veel ouderen en alleenstaanden, dus het is geen typische gezinsbuurt. Wel zijn er voldoende voorzieningen zoals supermarkten, scholen en een park op loopafstand. De stedelijkheid is matig, met een omgevingsadressendichtheid van 1237 adressen per km².

Welke scholen zitten er in de buurt?

Op loopafstand (350 meter) vind je basisschool IKC Op d'n Esch. Voor voortgezet onderwijs moet je naar het Assink lyceum op 3,5 km of MaxX op 3,6 km. Er is ook speciaal basisonderwijs (Diekmaat) op 3,7 km. De meeste kinderen in de buurt gaan naar school in Eibergen zelf.