Woning te koop: Immenweg 15-629, Lunteren
KopenEdeLunterenLunterse BuurtbosImmenweg 15-629

Immenweg 15-629

Lunterse Buurtbos, Ede

€ 199.000
Buurt Lunterse Buurtbos, LunterenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 1100m²
1100m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
33% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het Lunterse Buurtbos

Dit recreatiehuis aan de Immenweg 15-629 in Lunteren is een oase van rust. Met 1100 m² grond en een woonoppervlak van 110 m² (bouwjaar 1992) is het een plek waar je tot jezelf komt. De vraagprijs van €199.000 is marktconform voor een recreatiewoning in deze omgeving. Bekijk ook andere woningen in Ede voor een idee van het aanbod.

Lunterse Buurtbos: een bosrijke buurt

De buurt Lunterse Buurtbos is een kleinschalige woonwijk midden in het bos. Met 300 inwoners en een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,1 is het een rustige omgeving. De meeste woningen zijn eengezinswoningen (78%) en iets meer dan de helft is koop. Het is een buurt waar 45-plussers de boventoon voeren. Lees meer over de buurt Lunterse Buurtbos.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn op 3,3 km afstand, of bij de Coop of Aldi op ongeveer 3,4 km. Basisscholen zoals De Wegwijzer en C N S De Triangel liggen op 3,4 km. Het treinstation van Lunteren is 2,3 km verderop. De gemeente Ede biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Luyten Makelaardij op Funda en Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 199.000
Prijs per m²€ 181
Woonoppervlakte1100m²
Perceeloppervlakte39029m²
Bouwjaar1992
BuurtLunterse Buurtbos
WijkLunteren
GemeenteEde

Locatie

Immenweg 15-629, Lunteren

Buurt statistieken

Gegevens uit Lunterse Buurtbos

Inwoners300
Mannen52%
Vrouwen50%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Albert Heijn
Wilbrinkplein 3
3285m
Coop
Molenparkweg 7
3337m
Aldi
Dorpsstraat 102-104
3405m

Scholen

20 binnen 5 km

De Wegwijzer
Basisonderwijs · 170 leerlingen
3429m
C N S De Triangel
Basisonderwijs · 347 leerlingen
3457m
De Bron
Basisonderwijs · 324 leerlingen
3548m

Veelgestelde vragen

Over Immenweg 15-629, Lunteren

Is €199.000 een realistische prijs voor deze recreatiewoning?

De vraagprijs van €199.000 is marktconform voor een recreatiewoning van 110 m² met 1100 m² grond in Lunterse Buurtbos. Vergelijkbare woningen in de regio liggen in dezelfde prijsklasse. Het is een scherpe prijs gezien de ruime kavel en de bosrijke omgeving.

Wat is de ligging van deze woning ten opzichte van voorzieningen?

De woning ligt in een bosrijke omgeving, op 2,3 km van het treinstation van Lunteren. De dichtstbijzijnde supermarkt (Albert Heijn) is 3,3 km verderop, en basisscholen zoals De Wegwijzer liggen op 3,4 km. Het is een rustige plek.

Hoeveel onderhoud vraagt een recreatiewoning uit 1992?

Een woning uit 1992 is relatief modern en heeft doorgaans minder onderhoud nodig dan oudere woningen. Denk aan periodiek schilderwerk, dakonderhoud en cv-ketelkeuring. De exacte staat is niet bekend, maar een bouwtechnische keuring kan inzicht geven.