Woning te huur: In de Betouwstraat 20, Nijmegen
HurenNijmegenNijmegen-CentrumStadscentrumIn de Betouwstraat 20

In de Betouwstraat 20

Stadscentrum, Nijmegen

€ 1.250 p.m.
Buurt Stadscentrum, NijmegenBekijk buurt
Al 595 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 24 dagen
Coop op 64m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
45% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Wonen in het hart van Nijmegen

Deze ruime huurwoning aan de In de Betouwstraat 20 ligt midden in het bruisende centrum van Nijmegen. Met 117 m² woonoppervlak biedt het pand flink wat ruimte, verdeeld over meerdere kamers. De huurprijs van €1.250 is scherp geprijsd vergeleken met andere huurwoningen in Nijmegen, waar het gemiddelde op €1.510 ligt.

De buurt Stadscentrum

De buurt Stadscentrum is dichtbevolkt en zeer stedelijk, met veel voorzieningen op loopafstand. Een bewoner zegt: "Het is prettig om in het centrum te wonen. Dichtbij alles wat je nodig hebt." Een ander noemt het "bruisend" en waardeert de vele winkels en horeca. Wel wordt er af en toe overlast ervaren van daklozen en zwerfafval. De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en jonge mensen tussen 15 en 45 jaar.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je snel je boodschappen bij de Coop, die op nog geen twee minuten lopen zit. Ook de PLUS en Ekoplaza zijn om de hoek. Voor schoolgaande kinderen zijn er basisscholen zoals Petrus Canisius op loopafstand, en middelbare scholen als het Karel de Grote College en Stedelijk Gymnasium Nijmegen op tien minuten lopen. De gemeente Nijmegen biedt verder een uitgebreid aanbod aan cultuur en uitgaansgelegenheden.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via RéBM Bedrijfsmakelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt25 september 2024
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.250 p.m.
Prijs per m²€ 11 p.m.
Woonoppervlakte117m²
Perceeloppervlakte110m²
Bouwjaar1883
BuurtStadscentrum
WijkNijmegen-Centrum
GemeenteNijmegen

Locatie

In de Betouwstraat 20, Nijmegen

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 4 bewoners

5.3
Willem
01-03-2025
Stadcebtrum

Het is prettig om in het centrum te wonen. Dichtbij alles wat je nodig hebt. Alleen vaak afval op de grond. Verder is het allemaal wel goed geregeld met hoe het afval word opgehaald enzo. Mag wat meer gedaan worden aan de zwervers die er nogal veel zijn, veroorzaken soms een beetje overlast doordat ze altijd aan het bedelen zijn in het centrum. Vooral rond Molenpoort is het erg. Mag best wat meer ingegrepen worden wat mij betreft. Niet fijn als je niet kan lopen zonder aangesproken te worden voor kleingeld. Ke ziet wel vrij vaak politie en handhaving in de buurt maar het zou nog wel wat meer mogen. onderwijs is niet echt in de buurt. Het is erg bereikbaar met het ov, fietsen is soms wat moeilijk aangezien iedereen op straat wandelt in het centrum, ook buiten voetgangersgebieden (molenstraat en zierikstraat). Kleine irritatie soms.

6.5
Ids
13-06-2024
Bruisend

Ik woon in een studentenhuis met 8 fijne huisgenoten, redelijk fatsoenlijk huis alleen last van muizen. Albert heijn om de hoek. Wel veel daklozen daar. Ook is mijn fiets een keer gevandaliseerd. Verder veel voorzieningen en fijne maar kleine parken

6.1
Yanno
12-06-2024
Goed

Veel last van bepaalde mensen

6.4
Sus
14-05-2024
Handig, maar niet altijd prettig

Soms niet veilig

Buurt statistieken

Gegevens uit Stadscentrum

Inwoners9.990
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Stadscentrum

Woningvoorraad4.193
Gem. WOZ-waarde€ 350.000
Koopwoningen25%
Huurwoningen74%

Supermarkten

37 binnen 5 km

Coop
Molenstraat 130-132
64m
PLUS
Passage Molenpoort 28
195m
Ekoplaza
Ziekerstraat 79
331m

Scholen

68 binnen 5 km

Karel de Grote College
Voortgezet onderwijs · 786 leerlingen
357m
Stedelijk Gymnasium Nijmegen
Voortgezet onderwijs · 993 leerlingen
467m
Basisschool Petrus Canisius
Basisonderwijs · 206 leerlingen
494m

Veelgestelde vragen

Over In de Betouwstraat 20, Nijmegen

Is de huurprijs van €1.250 marktconform voor deze buurt?

Ja, de huurprijs van €1.250 ligt onder het gemiddelde van €1.510 en de mediaan van €1.400 in de buurt Stadscentrum. Ook is de prijs per m² (€10,68) fors lager dan het buurtgemiddelde van €23,75 per m². De woning is daarmee relatief voordelig geprijsd voor een woning van 117 m² in het centrum van Nijmegen.

Hoe is de bereikbaarheid van het openbaar vervoer?

Het treinstation Nijmegen ligt op ongeveer 1 km afstand, goed te lopen of te fietsen. Daarnaast zijn er bushaltes in de buurt, al worden specifieke lijnen niet genoemd. De buurt is zeer stedelijk met een hoge omgevingsadressendichtheid, wat vaak samengaat met goede OV-verbindingen.

Zijn er parkeermogelijkheden in de buurt?

In het stadscentrum van Nijmegen is parkeren vaak betaald en beperkt. Het is aan te raden om ter plekke te kijken naar parkeervergunningen of openbare parkeergarages in de omgeving.

Wat voor type woning is dit?

Het betreft een huurwoning met een oppervlakte van 117 m², gebouwd in 1883. Het is geen kamerverhuur en geen corporatiewoning. Het pand heeft meerdere kamers, maar het exacte aantal slaapkamers is niet vermeld. Het is een ruime woning in een oud pand, wat vaak gepaard gaat met hoge plafonds en karakteristieke details.

Hoe is de veiligheid in de buurt Stadscentrum?

In de buurt zijn in totaal 3.233 misdrijven geregistreerd, wat relatief hoog is voor een stadscentrum. Bewoners noemen overlast van daklozen en zwerfafval, maar ook dat er regelmatig politie en handhaving aanwezig zijn. Het is een levendige buurt waar je alert moet zijn op je spullen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn diverse scholen op loopafstand. Basisschool Petrus Canisius ligt op 494 meter, en middelbare scholen zoals het Karel de Grote College (357 m) en Stedelijk Gymnasium Nijmegen (467 m) zijn ook dichtbij. Er is ook een school voor speciaal voortgezet onderwijs (Foooocus Nijmegen) op 594 meter.