Woning te koop: Jan Penweg 8, Zwaag

Jan Penweg 8

Zevenhuis - Buurt 36 00, Hoorn

€ 389.000
Buurt Zevenhuis - Buurt 36 00, ZwaagBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2021
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 256m²
26% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een ruime bedrijfsruimte in Zwaag

Aan de Jan Penweg 8 in Zwaag staat een moderne bedrijfsruimte uit 2021 te koop. Met 256 m² woonoppervlak is het een flinke plek. De prijs van €389.000 is marktconform voor een pand van dit formaat in de regio. Vergelijk het met andere woningen in Hoorn.

De buurt Zevenhuis - Buurt 36 00

De buurt Zevenhuis - Buurt 36 00 is een rustig gebied met een lage stedelijkheidsgraad. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een veilige buurt is met weinig misdrijven. De omgevingsadressendichtheid is laag, wat zorgt voor een ruime opzet. Meer over de buurt Zevenhuis - Buurt 36 00.

Het dagelijks leven in de straat

Voor boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn, op ongeveer een kwartier lopen. Ook andere supermarkten zoals Aldi en Dekamarkt zijn binnen een half uur te voet bereikbaar. In de buurt zijn diverse scholen, waaronder IKC Socrates basisonderwijs en IKC De Wingerd, beide op loopafstand. De gemeente Hoorn biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via HOFFSTAD Bedrijfsmakelaars OG aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt10 december 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 389.000
Prijs per m²€ 1.520
Woonoppervlakte256m²
Perceeloppervlakte2880m²
Bouwjaar2021
BuurtZevenhuis - Buurt 36 00
WijkNoord
GemeenteHoorn

Locatie

Jan Penweg 8, Zwaag

Buurt statistieken

Gegevens uit Zevenhuis - Buurt 36 00

Woningmarkt

Gegevens uit Zevenhuis - Buurt 36 00

Supermarkten

21 binnen 5 km

Albert Heijn
Dorpsstraat 200
1353m
Albert Heijn
Hollandse Cirkel 36
1426m
Albert Heijn
Ganker 40
1876m

Scholen

19 binnen 5 km

Burgemeester de Wildeschool (Zwaag)
Speciaal onderwijs · 30 leerlingen
1206m
IKC Socrates basisonderwijs
Basisonderwijs · 607 leerlingen
1400m
IKC De Wingerd
Basisonderwijs · 389 leerlingen
1459m

Veelgestelde vragen

Over Jan Penweg 8, Zwaag

Is €389.000 een realistische prijs voor deze bedrijfsruimte?

Ja, de vraagprijs van €389.000 ligt in lijn met andere koopwoningen in de buurt. De gemiddelde prijs in Zevenhuis - Buurt 36 00 is €359.000, maar dit pand is met 256 m² groter dan het gemiddelde van 203 m². De prijs per vierkante meter is ongeveer €1.520, wat lager is dan het buurtgemiddelde van €1.856. Daarmee is de prijs marktconform.

Hoe groot is de bedrijfsruimte precies?

De bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 256 m². Dat is aanzienlijk ruimer dan het gemiddelde in de buurt, waar woningen gemiddeld 203 m² groot zijn. Het bouwjaar 2021 betekent dat het pand modern is en voldoet aan de nieuwste bouwstandaarden.

Wat voor type bedrijfsruimte is dit?

Het gaat om een bedrijfsruimte uit 2021, geschikt voor ondernemers die een moderne werkplek zoeken. De exacte indeling en bestemming kun je het beste navragen bij de makelaar, maar het pand is nieuwbouw en biedt veel flexibiliteit.