Woning te koop: Kanaalstraat 59, Oost-Souburg
Onder optie

Kanaalstraat 59

Kern Oost-Souburg West, Vlissingen

€ 340.000
Buurt Kern Oost-Souburg West, Oost-SouburgBekijk buurt
Onder optie
Er is een optie genomen op deze woning
Ruim woonoppervlak van 270m²
270m² woonoppervlakte
Aldi op 284m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een karakteristiek huis in Oost-Souburg

Dit ruime huis aan de Kanaalstraat 59 in Oost-Souburg ademt de sfeer van 1919, met een flinke oppervlakte van 270 m². De woning ligt in een rustige buurt, waar je nog de ruimte hebt om je eigen plek te creëren. Met een vraagprijs van €340.000 is dit een marktconforme optie vergeleken met andere woningen in Vlissingen.

De buurt: Kern Oost-Souburg West

De buurt Kern Oost-Souburg West is een gemengde wijk met veel eengezinswoningen en een mix van huishoudens. Er wonen zo'n 2040 mensen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,9. De buurt kent een redelijk aantal eenpersoonshuishoudens, maar ook gezinnen met kinderen. Het is een plek waar je elkaar nog kent, zonder dat het te druk is.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je zo naar de Aldi, die om de hoek zit, of naar de Jumbo op een paar minuten lopen. Ook de basisschool De Parelburcht is vlakbij. De gemeente Vlissingen biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt, van winkels tot groen.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Aerssens & Partners makelaars en taxateurs op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder optie
Prijs€ 340.000
Prijs per m²€ 1.259
Woonoppervlakte270m²
Perceeloppervlakte309m²
Bouwjaar1919
BuurtKern Oost-Souburg West
WijkOost-Souburg
GemeenteVlissingen

Locatie

Kanaalstraat 59, Oost-Souburg

Buurt statistieken

Gegevens uit Kern Oost-Souburg West

Inwoners2.040
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

21 binnen 5 km

Aldi
Vlissingsestraat 1
284m
Jumbo
Oranjeplein 72
341m
Jumbo
Papegaaienburg 5
1203m

Scholen

43 binnen 5 km

De Parelburcht
Basisonderwijs · 224 leerlingen
170m
Archipelschool Tweemaster-Kameleon
Basisonderwijs · 239 leerlingen
576m
Graaf Jan van Nassau School voor Basisonderwijs
Basisonderwijs · 132 leerlingen
678m

Veelgestelde vragen

Over Kanaalstraat 59, Oost-Souburg

Is €340.000 een realistische prijs voor dit huis?

De vraagprijs van €340.000 voor een woning van 270 m² in Oost-Souburg is marktconform. Het bouwjaar 1919 betekent dat je rekening moet houden met karakteristieke elementen, maar ook met mogelijke onderhoudskosten. Vergelijk met andere woningen in de buurt om te zien of het past binnen je budget.

Hoe is de bereikbaarheid van Oost-Souburg?

Oost-Souburg is goed bereikbaar. Het treinstation ligt op 0,7 km afstand, dus je kunt makkelijk naar omliggende steden reizen. De buurt is rustig, maar niet afgelegen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De Parelburcht zit op 170 meter, en de Archipelschool Tweemaster-Kameleon op 576 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je naar het Scheldemond College, dat op 1,3 km ligt. Dat is goed te doen met de fiets.