Woning te koop: Kernweg 1, Hoorn

Kernweg 1

Hoorn 80 - Buurt 34 01, Hoorn

€ 1.495.000
Buurt Hoorn 80 - Buurt 34 01, HoornBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 1680m²
1680m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor senioren
100% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een bijzonder object in Hoorn

Dit is geen gewone woning, maar een bedrijfspand met een woonbestemming, gelegen aan de Kernweg in Hoorn. Met 1680 vierkante meter gebruiksoppervlakte biedt het ongekende ruimte. Het energielabel A+ is uitzonderlijk zuinig. De vraagprijs van €1.495.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaal en het energielabel. Vergelijk het aanbod met andere woningen in Hoorn.

De buurt: Hoorn 80 - Buurt 34 01

De woning staat in de buurt Hoorn 80 - Buurt 34 01, een rustig gebied met slechts 5 inwoners. Het is een plek waar bedrijvigheid en wonen samenkomen. De buurt Hoorn 80 - Buurt 34 01 is dunbevolkt, met een omgevingsadressendichtheid van 683, wat duidt op een landelijke setting. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, dus we baseren ons op de cijfers.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op 980 meter, om de hoek. Ook Lidl en Vomar zijn op loopafstand. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals Kindcentrum De Bussel op twee kilometer, twee straten verder. De gemeente Hoorn biedt voorzieningen op het gebied van onderwijs en winkels, zoals je kunt zien op de pagina over de gemeente Hoorn.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via HOFFSTAD Bedrijfsmakelaars OG aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt25 maart 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.495.000
Prijs per m²€ 890
Woonoppervlakte1680m²
Perceeloppervlakte2640m²
Bouwjaar1969
EnergielabelA+
BuurtHoorn 80 - Buurt 34 01
WijkHoorn 80
GemeenteHoorn

Locatie

Kernweg 1, Hoorn

Buurt statistieken

Gegevens uit Hoorn 80 - Buurt 34 01

Inwoners5
Bevolkingsdichtheid11/km²

Supermarkten

16 binnen 5 km

Albert Heijn
Stan Kentonhof 88
980m
Albert Heijn
Aagje Dekenplein 29
1107m
Lidl
Clausplein 28
1167m

Scholen

14 binnen 5 km

Kindcentrum De Bussel
Basisonderwijs · 123 leerlingen
2073m
obs Jan Luyken
Basisonderwijs · 64 leerlingen
2074m
RK Jenaplan Basisschool St. Jozef
Basisonderwijs · 182 leerlingen
2080m

Veelgestelde vragen

Over Kernweg 1, Hoorn

Welk energielabel heeft Kernweg 1?

De woning aan Kernweg 1 in Hoorn heeft energielabel A+.

Is €1.495.000 een realistische prijs voor dit object?

De vraagprijs van €1.495.000 is hoog, maar past bij de enorme oppervlakte van 1680 m² en het energielabel A+. Vergelijkbare objecten in de regio zijn schaars, dus de prijs is marktconform voor een dergelijk uniek pand. Het is aan jou om te bepalen of de combinatie van woon- en bedrijfsruimte deze investering waard is.

Wat is de ligging van deze woning ten opzichte van voorzieningen?

De woning ligt in een rustige, landelijke buurt. De dichtstbijzijnde supermarkt, Albert Heijn, is op 980 meter afstand, om de hoek. Basisscholen zoals Kindcentrum De Bussel zijn op ongeveer 2 kilometer, tien minuten lopen. Hoorn-centrum is verder weg, maar met de auto goed bereikbaar.

Hoe is het energielabel A+ te verklaren?

Het energielabel A+ is zeer zuinig en duidt op een goed geïsoleerd pand met bijvoorbeeld zonnepanelen of een warmtepomp. Dit betekent lage energiekosten in vergelijking met oudere panden. De exacte installaties zijn niet gespecificeerd, maar het label garandeert een hoge energieprestatie.

Is dit pand geschikt om in te wonen?

Ja, het pand heeft een woonbestemming, maar is ook ingericht als bedrijfspand. Met 1680 m² is er veel ruimte om een woondeel te creëren. Het is aan te raden om zelf te bekijken of de indeling past bij jouw woonwensen. De buurt is rustig, met weinig buren.

Zijn er scholen in de buurt?

Binnen 5 kilometer zijn er 14 scholen, waarvan de dichtstbijzijnde Kindcentrum De Bussel is op 2073 meter, ongeveer tien minuten lopen. Ook obs Jan Luyken en RK Jenaplan Basisschool St. Jozef zijn op loopafstand. Het zijn allemaal basisscholen.

Wat is de stedelijkheid van de buurt?