Woning te koop: Kraneblom 40, Leeuwarden
KopenLeeuwardenDe ZuidlandenKraneblom 40

Kraneblom 40

De Zuidlanden, Leeuwarden

€ 555.000
Buurt De Zuidlanden, LeeuwardenBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2025
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 146m²
146m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Nieuwbouwwoning in een rustige, groene omgeving

Deze hoekwoning uit 2025 staat in De Zuidlanden, een jonge wijk aan de rand van Leeuwarden. Met 146 m² woonoppervlak is het een ruime woning. De vraagprijs van €555.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze gemeente. Bekijk ook andere woningen in Leeuwarden.

De Zuidlanden: een groeiende wijk

De Zuidlanden is een relatief nieuwe wijk, nog in ontwikkeling. De buurt kenmerkt zich door ruime opzet en veel groen. Er zijn nog weinig voorzieningen, maar de stad is dichtbij. De buurt De Zuidlanden is rustig en vooral gericht op gezinnen.

Dagelijkse voorzieningen

Voor boodschappen kun je terecht bij Lidl, op ruim een kilometer afstand. Ook Jumbo en AH XL zijn binnen een paar kilometer te vinden. Basisscholen zoals Teresa en CBS Het Klaverblad zitten om de hoek, op ongeveer 10 minuten lopen. De gemeente Leeuwarden biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Hoekstra Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 oktober 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 555.000
Prijs per m²€ 3.801
Woonoppervlakte146m²
Perceeloppervlakte168521m²
Bouwjaar2025
BuurtDe Zuidlanden
WijkDe Zuidlanden
GemeenteLeeuwarden

Locatie

Kraneblom 40, Leeuwarden

Buurt statistieken

Gegevens uit De Zuidlanden

Supermarkten

20 binnen 5 km

Lidl
Molkenkelder 55
1422m
Jumbo
Kruisdobbe 4
2264m
Lidl
Willem Alexanderplein 1
2802m

Scholen

32 binnen 5 km

Teresa
Basisonderwijs · 373 leerlingen
1012m
CBS Het Klaverblad
Basisonderwijs · 35 leerlingen
1210m
Kindcentrum de Pionier
Basisonderwijs · 338 leerlingen
1226m

Veelgestelde vragen

Over Kraneblom 40, Leeuwarden

Is €555.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €555.000 is marktconform voor een nieuwbouwwoning van 146 m² in Leeuwarden. De woning is net opgeleverd, dus je betaalt voor een moderne, energiezuinige woning zonder onderhoudsachterstanden. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van De Zuidlanden?

De Zuidlanden ligt aan de zuidkant van Leeuwarden, met goede verbindingen naar de stad en de snelweg. Met de auto ben je snel in het centrum. Openbaar vervoer is beperkt; de dichtstbijzijnde bushalte is op loopafstand, maar treinstations liggen verder weg.

Zijn er al voorzieningen in de buurt?

De wijk is nog in ontwikkeling, dus voorzieningen zijn beperkt. De dichtstbijzijnde supermarkt (Lidl) is op 1,4 km afstand. Basisscholen zijn op loopafstand. Voor uitgebreidere voorzieningen zoals winkels en horeca ben je aangewezen op het centrum van Leeuwarden.