Woning te koop: Kraneblom 41, Leeuwarden
KopenLeeuwardenDe ZuidlandenKraneblom 41

Kraneblom 41

De Zuidlanden, Leeuwarden

€ 484.500
Buurt De Zuidlanden, LeeuwardenBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2026
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 175m²
175m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een nieuwbouwwoning in een rustige omgeving

Deze hoekwoning in aanbouw aan de Kraneblom 41 in Leeuwarden belooft een frisse start. Met 175 vierkante meter woonoppervlak en een prijs van € 484.500 is het een ruime woning voor wie houdt van nieuwbouw. De woning wordt opgeleverd in 2026, dus je kunt nog meedenken over de afwerking. Vergeleken met andere woningen in Leeuwarden is de prijs marktconform voor een woning van dit formaat.

De Zuidlanden: een nieuwe wijk in ontwikkeling

De woning ligt in de buurt De Zuidlanden, een relatief nieuwe wijk in Leeuwarden. De buurt is nog in ontwikkeling, met veel nieuwbouw en een rustige, groene uitstraling. Op dit moment zijn er nog weinig voorzieningen direct om de hoek, maar de wijk groeit. De buurt De Zuidlanden is vooral gericht op gezinnen en mensen die rust zoeken. Er zijn nog geen bewonersreviews beschikbaar, dus het is lastig om een beeld te krijgen van de sfeer.

Dagelijkse boodschappen en scholen

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Lidl, die op ongeveer 1,5 kilometer afstand ligt. Ook de Jumbo is met ruim 2 kilometer goed bereikbaar. Voor schoolgaande kinderen is basisschool Teresa op nog geen kilometer afstand, en ook CBS Het Klaverblad en Kindcentrum de Pionier zijn binnen 1,5 kilometer te vinden. De gemeente Leeuwarden biedt verder alle stedelijke voorzieningen op iets grotere afstand.

Aangeboden door Makelaardij Friesland

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaardij Friesland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt24 juni 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 484.500
Prijs per m²€ 2.769
Woonoppervlakte175m²
Perceeloppervlakte218m²
Bouwjaar2026
BuurtDe Zuidlanden
WijkDe Zuidlanden
GemeenteLeeuwarden

Locatie

Kraneblom 41, Leeuwarden

Buurt statistieken

Gegevens uit De Zuidlanden

Supermarkten

22 binnen 5 km

Lidl
Molkenkelder 55
1438m
Jumbo
Kruisdobbe 4
2138m
Lidl
Willem Alexanderplein 1
2778m

Scholen

33 binnen 5 km

Teresa
Basisonderwijs · 373 leerlingen
961m
CBS Het Klaverblad
Basisonderwijs · 35 leerlingen
1237m
Kindcentrum de Pionier
Basisonderwijs · 338 leerlingen
1258m

Veelgestelde vragen

Over Kraneblom 41, Leeuwarden

Is € 484.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 484.500 voor een nieuwbouwwoning van 175 m² in Leeuwarden is marktconform. Nieuwbouw is doorgaans duurder dan bestaande bouw, maar je krijgt er een energiezuinige woning met moderne afwerking voor terug. Vergelijkbare nieuwbouwwoningen in de regio worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Wat is de opleverdatum van deze woning?

De woning wordt naar verwachting opgeleverd in 2026. Het is een nieuwbouwproject, dus de exacte datum kan nog wijzigen.

Hoeveel kamers heeft deze woning?

Nieuwbouwwoningen van 175 m² hebben doorgaans 4 tot 5 slaapkamers, maar dit is niet gegarandeerd. Vraag de makelaar om de plattegrond voor de exacte indeling.

Is er een tuin bij deze woning?

In de beschikbare gegevens wordt geen tuin genoemd. Nieuwbouwwoningen in deze prijsklasse hebben vaak een tuin, maar het is niet zeker. Neem contact op met de makelaar voor details over de buitenruimte.

Wat is het energielabel van deze woning?

Het energielabel is niet vermeld, maar als nieuwbouwwoning uit 2026 voldoet hij aan de huidige strenge isolatie-eisen. Nieuwbouwwoningen hebben doorgaans energielabel A of hoger, wat betekent dat de stookkosten laag zijn.

Zijn er parkeermogelijkheden bij de woning?

In de gegevens wordt geen parkeergelegenheid genoemd. In nieuwbouwwijken is er vaak parkeergelegenheid op eigen terrein of in de straat. Vraag de makelaar naar de specifieke parkeersituatie.

Hoe is de bereikbaarheid van Leeuwarden vanuit deze buurt?

De buurt De Zuidlanden ligt aan de rand van Leeuwarden. Met de auto ben je binnen 10 minuten in het centrum. Openbaar vervoer is beperkt; het dichtstbijzijnde treinstation is Leeuwarden, op ongeveer 5 kilometer afstand.