Woning te koop: Krimweg 140F6278, Hoenderloo (Gem. Apeldoorn)

Krimweg 140F6278

Bosgebied Hoenderloo, Apeldoorn

€ 144.500
Buurt Bosgebied Hoenderloo, Hoenderloo (Gem. Apeldoorn)Bekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 782m²
782m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
44% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een recreatiewoning in het bos

Deze woning aan de Krimweg 140F6278 in Hoenderloo is een recreatiewoning uit 1974, gelegen in een bosrijke omgeving. Met een woonoppervlak van 782 m² biedt het veel ruimte. De vraagprijs van €144.500 is scherp voor een object van dit formaat in deze omgeving. Bekijk ook andere woningen in Apeldoorn.

De buurt Bosgebied Hoenderloo

De buurt Bosgebied Hoenderloo is een rustige, bosrijke omgeving met slechts 170 inwoners. De meeste huishoudens zijn zonder kinderen, en de buurt kent een hoog percentage eengezinswoningen. Het is een plek waar de natuur centraal staat, met veel mogelijkheden voor wandelingen en rust.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR op ruim twee kilometer afstand. De dichtstbijzijnde basisschool is Openbare basisschool / IKC Beekbergen, op ongeveer 5,5 kilometer. Het is een omgeving waar je echt afhankelijk bent van de auto voor voorzieningen, maar de rust en ruimte maken veel goed. De gemeente Apeldoorn biedt verder alle stedelijke voorzieningen op iets grotere afstand.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Recradroom Makelaar op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 144.500
Prijs per m²€ 185
Woonoppervlakte782m²
Perceeloppervlakte25738m²
Bouwjaar1974
BuurtBosgebied Hoenderloo
WijkHoenderloo en omgeving
GemeenteApeldoorn

Locatie

Krimweg 140F6278, Hoenderloo (Gem. Apeldoorn)

Buurt statistieken

Gegevens uit Bosgebied Hoenderloo

Inwoners170
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

1 binnen 5 km

SPAR
Paalbergweg 21
2361m
Albert Heijn
Dorpstraat 23
5591m
AH to go
Rijksweg A1 779
7332m

Veelgestelde vragen

Over Krimweg 140F6278, Hoenderloo (Gem. Apeldoorn)

Is €144.500 een realistische prijs voor deze recreatiewoning?

De vraagprijs van €144.500 is aan de lage kant voor een woning van 782 m² in een bosrijke omgeving. Het is een recreatiewoning, wat de prijs kan drukken. Vergelijkbare objecten in de regio zijn vaak duurder, dus het kan een interessante optie zijn.

Wat voor onderhoud is te verwachten bij een recreatiewoning uit 1974?

Een woning uit 1974 kan onderhoud vergen aan installaties zoals de cv-ketel en het dak. Het energielabel is niet bekend, maar oudere woningen hebben vaak minder goede isolatie.

Hoe is de bereikbaarheid van Hoenderloo?

Het dichtstbijzijnde treinstation is op 13,3 km afstand, dus een auto is noodzakelijk. De snelweg A1 is op ongeveer 10 km afstand.

Zijn er voorzieningen zoals winkels en scholen in de buurt?

De dichtstbijzijnde supermarkt (SPAR) is op 2,4 km, en de dichtstbijzijnde basisschool op 5,6 km. Voor uitgebreidere voorzieningen moet je naar Apeldoorn, op ongeveer 15 km afstand.

Wat is de ligging van de woning precies?

De woning ligt in het bosgebied van Hoenderloo, een rustige en groene omgeving. Het is een recreatiewoning, wat betekent dat het mogelijk niet geschikt is voor permanente bewoning. Check de bestemmingsplanregels.