Woning te koop: Kuiltjesweg 44-105, Beekbergen
Onder bod

Kuiltjesweg 44-105

Bosgebied Beekbergen-Zuid, Apeldoorn

€ 125.000
Buurt Bosgebied Beekbergen-Zuid, BeekbergenBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Ruim woonoppervlak van 271m²
271m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
33% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een ruime woning in het bos

Deze woning aan de Kuiltjesweg in Beekbergen ligt midden in de natuur, omringd door bos. Met 271 vierkante meter woonoppervlak is er veel ruimte. De woning uit 1999 is een koopwoning met een vraagprijs van €125.000. Dat is een scherpe prijs voor een woning van dit formaat in deze omgeving, zeker vergeleken met andere woningen in Apeldoorn.

Bosgebied Beekbergen-Zuid

De buurt Bosgebied Beekbergen-Zuid is een rustige, bosrijke omgeving. Het is een plek waar veel ouderen wonen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,7. De buurt telt 1.535 inwoners en heeft een laag voorzieningenniveau, maar de natuur is hier de grote trekker.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn op twee straten verder, op 1,5 kilometer afstand. Andere supermarkten zoals Dekamarkt en Jumbo zijn wat verder weg. Voor kinderen is er de Openbare basisschool / IKC Beekbergen om de hoek, op 1,5 kilometer. Ook zijn er andere basisscholen in de omgeving. De gemeente Apeldoorn biedt verder alle voorzieningen van een stad, maar die liggen op grotere afstand.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Veluwse Makelaars op Vastgoed Nederland en Veluwe Chalets Makelaars op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt24 april 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 125.000
Prijs per m²€ 461
Woonoppervlakte271m²
Perceeloppervlakte9558m²
Bouwjaar1999
BuurtBosgebied Beekbergen-Zuid
WijkBeekbergen en omgeving
GemeenteApeldoorn

Locatie

Kuiltjesweg 44-105, Beekbergen

Buurt statistieken

Gegevens uit Bosgebied Beekbergen-Zuid

Inwoners1.535
Mannen61%
Vrouwen39%

Supermarkten

4 binnen 5 km

Albert Heijn
Dorpstraat 23
1468m
Albert Heijn
Molecatenlaan 30
4700m
Dekamarkt
Ugchelseweg 165
4786m

Scholen

6 binnen 5 km

Openbare basisschool / IKC Beekbergen
Basisonderwijs · 132 leerlingen
1468m
PCBO Prinses Juliana
Basisonderwijs · 109 leerlingen
2468m
Openbare Basisschool Oosterhuizen
Basisonderwijs · 96 leerlingen
3276m

Veelgestelde vragen

Over Kuiltjesweg 44-105, Beekbergen

Is €125.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, de vraagprijs van €125.000 is marktconform voor een woning van 271 m² in deze bosrijke omgeving. Het is een scherpe prijs, mede omdat het een recreatiewoning betreft. Vergelijkbare woningen in de regio worden vaak voor een vergelijkbaar bedrag aangeboden.

Wat voor type woning is dit?

Het is een koopwoning met een woonoppervlak van 271 m², gebouwd in 1999. De woning ligt in een bosrijke omgeving in Beekbergen. Het is een ruime woning.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustig bosgebied. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 8,9 kilometer afstand. Met de auto ben je snel op de snelweg. De omgeving is vooral geschikt voor wie van rust en natuur houdt.

Zijn er voorzieningen in de buurt?

De dichtstbijzijnde supermarkt (Albert Heijn) is op 1,5 kilometer afstand. Ook zijn er basisscholen in de buurt, zoals IKC Beekbergen op 1,5 kilometer. Voor uitgebreidere voorzieningen moet je naar het centrum van Apeldoorn.

Hoe is de buurt om in te wonen?

De buurt Bosgebied Beekbergen-Zuid is rustig en groen. Er wonen veel ouderen en alleenstaanden. Het is een veilige buurt met weinig criminaliteit. De natuur is de grootste troef.

Kan ik hier met een hypotheek komen?

Dat hangt af van je persoonlijke situatie. De vraagprijs is €125.000, wat relatief laag is.

Veluwse Makelaars
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen
Veluwse Makelaars
vastgoednederland.nl
Bekijk
Veluwe Chalets Makelaars
funda.nl
Bekijk