Woning te koop: L.J.M. Beelstraat 21, Amsterdam
KopenAmsterdamGeuzenveldDe EendrachtL.J.M. Beelstraat 21

L.J.M. Beelstraat 21

De Eendracht, Amsterdam

€ 615.000
Buurt De Eendracht, AmsterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 131m²
11% groter dan gemiddeld in de buurt
Lidl op 415m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime woning in een rustige buurt

Deze woning aan de L.J.M. Beelstraat 21 in Amsterdam is een prettig verrassende vondst. Met 131 vierkante meter woonoppervlak en een energielabel B is het een comfortabel huis. Het bouwjaar 1990 betekent dat de woning degelijk is gebouwd en goed onderhouden. De vraagprijs van €615.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze buurt, zeker vergeleken met andere woningen in Amsterdam.

De Eendracht: een groene, rustige wijk

De woning ligt in de buurt De Eendracht, een rustige en groene wijk in Geuzenveld. De buurt heeft een mix van gezinnen en ouderen, met veel eengezinswoningen. Het park of plantsoen is op loopafstand. De buurt is niet extreem stedelijk, maar wel goed voorzien.

Dagelijks leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de Lidl om de hoek (415 meter) of bij de Vomar (778 meter). Voor de kinderen is de Goeman Borgesiusschool (720 meter) of Basisschool 't Koggeschip (825 meter) dichtbij. De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen, maar hier geniet je van de rust.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder IQ Makelaars Amsterdam en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt10 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 615.000
Prijs per m²€ 4.695
Woonoppervlakte131m²
Perceeloppervlakte128m²
Bouwjaar1990
EnergielabelB
BuurtDe Eendracht
WijkGeuzenveld
GemeenteAmsterdam

Locatie

L.J.M. Beelstraat 21, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit De Eendracht

Inwoners2.445
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit De Eendracht

Woningvoorraad923
Gem. WOZ-waarde€ 478.000
Koopwoningen52%
Huurwoningen48%

Supermarkten

41 binnen 5 km

Lidl
Aalbersestraat 273-275
415m
Vomar
Lambertus Zijlplein 119
778m
Albert Heijn
Lambertus Zijlplein 8
892m

Scholen

86 binnen 5 km

Nevenvestiging OC Amstel
Speciaal onderwijs · 24 leerlingen
368m
Goeman Borgesiusschool
Basisonderwijs · 254 leerlingen
720m
Basisschool 't Koggeschip
Basisonderwijs · 434 leerlingen
825m

Veelgestelde vragen

Over L.J.M. Beelstraat 21, Amsterdam

Welk energielabel heeft L.J.M. Beelstraat 21?

De woning aan L.J.M. Beelstraat 21 in Amsterdam heeft energielabel B.

Is €615.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €615.000 ligt iets boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€533.000), maar de woning is met 131 m² ook groter dan gemiddeld (118 m²). De gemiddelde vraagprijs per m² is €5.217, wat neerkomt op €683.000 voor deze oppervlakte. De prijs is dus marktconform, zeker gezien het energielabel B en het bouwjaar 1990.

Hoe is de buurt De Eendracht om in te wonen?

De Eendracht is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen (74%). Er wonen veel gezinnen en ouderen. Het park is op 100 meter afstand, en er zijn voldoende voorzieningen zoals supermarkten en scholen. De buurt heeft een lage misdaadcijfer (68 misdrijven) en is goed bereikbaar.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel B, wat betekent dat het redelijk zuinig is. In de buurt heeft 50% van de woningen label A en 50% label C. Label B is dus een goed midden, met lagere energiekosten dan oudere woningen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals de Goeman Borgesiusschool (720 meter) en Basisschool 't Koggeschip (825 meter). Ook is er een school voor voortgezet speciaal onderwijs op 368 meter.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation is op 4 kilometer afstand. Dat is prima met de fiets of auto, maar niet op loopafstand. De buurt is wel goed bereikbaar met de bus.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

De gemiddelde verkooptijd van woningen in De Eendracht is 87 dagen. Dat is redelijk snel, wat aangeeft dat er vraag is naar woningen in deze buurt.

IQ Makelaars Amsterdam
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 5 bronnen
IQ Makelaars Amsterdam
iqmakelaars.nl
Bekijk
IQ Makelaars Amsterdam