Woning te koop: Lijnzaadweg 34A, Berghem
KopenOssBerghemBerghem-ZuidLijnzaadweg 34A

Lijnzaadweg 34A

Berghem-Zuid, Oss

€ 340.000
Buurt Berghem-Zuid, BerghemBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2021
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 554m²
226% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Berghem-Zuid

Aan de Lijnzaadweg 34A in Berghem vind je een bijzondere kans: een bouwkavel van 554 m² in een nieuwbouwwijk. Het is een plek waar je zelf je droomhuis kunt realiseren, midden in een rustige, groene omgeving. De vraagprijs van €340.000 is opvallend scherp vergeleken met andere woningen in Oss, waar de gemiddelde prijs rond de €633.000 ligt.

De buurt: Berghem-Zuid

Berghem-Zuid is een rustige, gezinsvriendelijke buurt met veel nieuwbouw. Een bewoner zegt: "De buurt is mooi met nieuwbouwhuizen en er zijn faciliteiten zoals 3! supermarkten op 5 minuten fietsafstand." Een ander noemt het een "rustige maar gezellige buurt" met een school op loopafstand. De buurt Berghem-Zuid telt ruim 6.000 inwoners, vooral gezinnen en stellen.

Het dagelijks leven

's Ochtends haal je brood bij Albert Heijn, op tien minuten lopen. Voor de kinderen is Basisschool De Fonkeling om de hoek, op nog geen 700 meter. Ook Jumbo en Lidl zijn binnen fietsafstand bereikbaar. De gemeente Oss biedt verder volop voorzieningen, van parken tot restaurants.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de bouwkavel alleen via Heuvel Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 340.000
Prijs per m²€ 614
Woonoppervlakte554m²
Perceeloppervlakte506m²
Bouwjaar2021
BuurtBerghem-Zuid
WijkBerghem
GemeenteOss

Locatie

Lijnzaadweg 34A, Berghem

Ervaringen uit de buurt

Goed · 3 bewoners

8.0
Meike
02-07-2025
Mooie plek dichtbij het bos

De buurt is mooi met nieuwbouwhuizen en er zijn faciliteiten zoals 3! supermarkten op 5 minuten fietsafstand en een drogisterij etc. Daarnaast woon ik 10 minuten van het bos af, wat heerlijk is.

7.9
Dj
07-08-2023
Ideale buurt

We wonen in een rustige maar gezellige buurt. De school op loopafstand en winkels in de buurt. Het bos is ook nabij en de omgeving wordt netjes onderhouden ondanks het insektenbeleid. Voor het wat groter verkeer minder goed berijkbaar.

6.3
Nina
25-07-2023
Fijne buurt om in te wonen.

Pluspunten - niet te druk - rustige omgeving Minpunten: - groen wordt niet onderhouden - auto’s rijden te hard - veel doodlopende straatjes en dolhofjes - weinig voorzieningen

Buurt statistieken

Gegevens uit Berghem-Zuid

Inwoners6.070
Mannen51%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit Berghem-Zuid

Woningvoorraad2.204
Gem. WOZ-waarde€ 436.000
Koopwoningen88%
Huurwoningen12%

Supermarkten

22 binnen 5 km

Albert Heijn
St. Willibrordusstraat 45
1014m
Jumbo
Meester Gielenplein 1-3
1236m
Jumbo
Burg. van Erpstraat 10
1482m

Scholen

40 binnen 5 km

Basisschool De Fonkeling
Basisonderwijs · 769 leerlingen
667m
basisschool Het Molenveld
Basisonderwijs · 315 leerlingen
1645m
IKC Regenboog afd. Onderwijs
Basisonderwijs · 146 leerlingen
2059m

Veelgestelde vragen