Woning te koop: Molenwerf 134, Koog Aan De Zaan

Molenwerf 134

Westerkoog Oost, Zaanstad

€ 744.000
Buurt Westerkoog Oost, Koog Aan De ZaanBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2023
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 123m²
123m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een nieuwbouwwoning in Westerkoog Oost

Deze hoekwoning uit 2023 staat in een rustige straat in Westerkoog Oost, een buurt in Koog aan de Zaan. Met 123 m² woonoppervlak en energielabel A+++ is dit een zeer zuinige woning. De vraagprijs van €744.000 is aan de hoge kant vergeleken met de gemiddelde koopprijs in de buurt (€579.000), maar de woning is ook ruimer en nieuwer dan het gemiddelde aanbod. Bekijk ook andere woningen in Zaanstad.

De buurt Westerkoog Oost

Westerkoog Oost is een wijk met veel eengezinswoningen (82%) en een mix van leeftijden. Op basis van vijf beoordelingen krijgt de buurt een 4,09. Enkele bewoners: "Het was een leuke buurt" en "Steeds meer abdoela's". De reviews zijn negatief over veranderingen in de samenstelling. CBS-cijfers laten zien dat er veel 65-plussers wonen (1265) en relatief weinig kinderen. De buurt Westerkoog Oost is sterk stedelijk met een omgevingsadressendichtheid van 2154.

Het dagelijks leven

Om de hoek vind je twee supermarkten: Vomar en Dekamarkt, beide op 173 meter. Voor de dagelijkse boodschappen loop je er zo naartoe. Basisscholen De Golfbreker en De Watermolen zitten op 82 meter. De gemeente Zaanstad biedt verder een treinstation op 1,7 km en een park op 0,2 km.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Brantjes Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 744.000
Prijs per m²€ 6.049
Woonoppervlakte123m²
Perceeloppervlakte2386m²
Bouwjaar2023
EnergielabelA+++
BuurtWesterkoog Oost
WijkWesterkoog
GemeenteZaanstad

Locatie

Molenwerf 134, Koog Aan De Zaan

Ervaringen uit de buurt

Matig · 6 bewoners

4.2
Jan Lul
07-04-2026
1 stinkende moslim gemeenschap geworden

Dagelijks overlast van kakkerlakken marocs ,deze buurt is sinds 4 jaar veranderd in een asociale abdoela buurt.

2.8
Jan Lul
30-08-2025
1 stinkende moslim gemeenschap geworden

Sinds 3 jaar elke woning die leeg kwam Werdt opgevuld met moslim parasieten , buurt is veranderd in een derde wereld wijk, door het uiteraard asociale gedrag van deze varkens. Tijd om dit zielige land te verlaten! Wat een onvoorstelbaar tyfus land is dit geworden dankzij deze imbecielen regering en import van abdoela's. BAH

3.3
Jan lul
03-09-2024
Marokko

Inmiddels wordt elke leeg gekomen woning opgevuld door hoofd doeken met 6 kinderen, echt een vies derde wereld land is dit aan het worden. Ongedierte komt hier " wonen " en heeft totaal geen respect voor de omwonenden. Stinkende marocs maken Inmiddels ook hier de dienst uit! Wat een verschrikking om hier nog te wonen!

3.5
Jan Lul
23-08-2024
Steeds meer abdoela's

Het was een leuke buurt, totdat elke lege woning werd opgevuld met abdoela's! Binnen 1 jaar is dit een derde wereld land gemeente geworden! Asociale islam varkens die overal schijten aan hebben! Blijf hier vooral weg!

3.5
R
15-07-2024
Ook deze buurt is inmiddels een abdoela buurt geworden

Zeer slecht, heel veel overlast van abdoela's, asociaal gedrag , aanspreken op dit asociale gedrag leidt tot agressie . Kortom inmiddels een vreselijke buurt om te wonen!

7.4
Nicole IJsvogel
03-10-2023
Westerkoog mijn buurt

De buurt Westerkoog is een groene en bereikbare buurt. Overal staan bomen en er zijn genoeg plantsoenen. Vooral de nabije polder Westzijderveld is een prachtig en uniek gebied. Zeker voor vogelaars! Vele verschillende vogels foerageren daar. Je ziet o.a. de buizerd en de bruine kiekendief. Met een beetje geluk zie je de ijsvogel. Via het Westerwindpad en het Schelpenpad kan je naar het station Koog aan de Zaan lopen en fietsen. Dit station heeft een eetgelegenheid. Ook kan je daar eten afhalen. Met de auto kan je daar gemakkelijk komen. Parkeergelegenheid is er, maar beperkt. Wel gratis. Het winkelcentrum ziet er gezellig uit en heeft diverse winkels. Je kan daar je auto gratis parkeren. De buurt is voldoende schoon en netjes. Er staan her en der vuilnisbakken. De veiligheid daar vind ik wat minder. 's Avonds kan het lawaaierig zijn door groepen jongeren en scooterrijders. De gemeenschap is divers: volks, yuppen, gezinnen, ouderen en jongeren. De huisvesting is redelijk: flats, huur- en koopwoningen. Er zijn twee basisscholen. En weet je wat daar zo uniek is: een boksschool voor de jeugd! Echt midden in het centrum.

Buurt statistieken

Gegevens uit Westerkoog Oost

Inwoners3.710
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Westerkoog Oost

Woningvoorraad1.746
Gem. WOZ-waarde€ 421.000
Koopwoningen64%
Huurwoningen36%

Supermarkten

43 binnen 5 km

Vomar
Molenwerf 24
173m
Dekamarkt
Molenwerf 34
173m
Albert Heijn
Verzetstraat 10
948m

Scholen

62 binnen 5 km

De Golfbreker
Basisonderwijs · 394 leerlingen
82m
Openbare Basisschool De Watermolen
Basisonderwijs · 195 leerlingen
82m
Dynamica Onderwijs
Speciaal onderwijs · 160 leerlingen
88m

Veelgestelde vragen

Over Molenwerf 134, Koog Aan De Zaan

Welk energielabel heeft Molenwerf 134?

De woning aan Molenwerf 134 in Koog Aan De Zaan heeft energielabel A+++.

Is de vraagprijs van €744.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs ligt boven de gemiddelde koopprijs in Westerkoog Oost (€579.000) en ook boven de gemiddelde verkoopprijs van recent verkochte woningen (€478.125). Maar deze woning is nieuwbouw uit 2023 met 123 m², terwijl het gemiddelde aanbod in de buurt 146 m² is. De prijs per m² is €6.049, hoger dan het buurtgemiddelde van €3.966. Het is een scherpe prijs voor een energiezuinige nieuwbouwwoning.

Hoe energiezuinig is een woning met label A+++?

Energielabel A+++ is het hoogste label en betekent dat de woning zeer zuinig is. Je kunt lage energiekosten verwachten, al zijn exacte bedragen afhankelijk van gebruik. In de buurt heeft 100% van het koopaanbod label C, dus deze woning steekt er gunstig bovenuit.

Wat voor type woning is dit?

Het is een hoekwoning uit 2023 met 123 m² woonoppervlak. Het bouwjaar is recent, dus je hebt te maken met moderne bouwmaterialen en isolatie. De woning is onderdeel van een nieuwbouwproject in Westerkoog Oost.

Hoe is de buurt Westerkoog Oost om in te wonen?

De buurt heeft een gemiddelde beoordeling van 4,09 uit vijf reviews. Enkele bewoners uiten negatieve geluiden over veranderingen in de bevolkingssamenstelling. CBS-cijfers tonen een gemengde bevolking met veel 65-plussers en relatief weinig kinderen. De buurt is sterk stedelijk met veel voorzieningen op loopafstand.

Zijn er scholen en supermarkten in de buurt?

Ja, op 82 meter loopafstand vind je basisscholen De Golfbreker en De Watermolen. Supermarkten Vomar en Dekamarkt zitten op 173 meter. Ook een kinderdagverblijf en huisartsenpraktijk zijn op 0,6 km. Het treinstation ligt op 1,7 km.

Hoe verhoudt de prijs zich tot andere woningen in de buurt?

De gemiddelde koopprijs in Westerkoog Oost is €579.000, maar dat is gebaseerd op slechts één beschikbaar object. Recent verkochte woningen gingen voor gemiddeld €478.125 weg. Deze woning is duurder, maar ook nieuwer en energiezuiniger. De gemiddelde verkooptijd was 30 dagen, wat wijst op een redelijk actieve markt.