Woning te koop: Narva-Eiland, Amsterdam
Verkocht onder voorbehoud

Narva-Eiland

Houthavens-West, Amsterdam

€ 815.000
Buurt Houthavens-West, AmsterdamBekijk buurt
Let op: Deze woning heeft geen huisnummer op de advertentiesite. Hierdoor kunnen sommige gegevens zoals locatie en buurt niet kloppen.
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Albert Heijn op 284m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
41% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Aan het Narva-Eiland in Amsterdam

Dit aanbod aan het Narva-Eiland in Amsterdam-Houthavens is een van de weinige koopwoningen in de buurt die onder de miljoen euro worden aangeboden. De advertentie vermeldt geen huisnummer, postcode, woningtype, oppervlakte, bouwjaar of energielabel. Daardoor gaat de rest van deze pagina vooral over de straat en de buurt, niet over de woning zelf. De vraagprijs van €815.000 ligt 31% onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt, maar zonder oppervlakte is niet te zeggen of dat scherp is. Bekijk ook andere woningen in Amsterdam.

De buurt Houthavens-West

Houthavens-West is een jonge, stedelijke buurt met bijna 4.600 inwoners. De meeste woningen zijn na 2010 gebouwd en het overgrote deel zijn appartementen. Ruim de helft van de woningen is koop. De buurt is zeer dichtbevolkt met een omgevingsadressendichtheid van 3.710 adressen per km². Er zijn geen buurtreviews beschikbaar. De buurt Houthavens-West is populair bij jonge stellen en gezinnen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je om de hoek terecht bij Albert Heijn op 284 meter of Jumbo op 481 meter. Ook zijn er twee basisscholen op loopafstand: Daltonschool De Spaarndammerhout (224 meter) en Onze Amsterdamse School (252 meter). Het voortgezet onderwijs is ook dichtbij, met Het 4e Gymnasium op 597 meter. De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder www.vva.amsterdam, Amstelland Makelaars op Pararius en. De makelaar heeft geen volledige specificaties gepubliceerd.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt22 april 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 815.000
BuurtHouthavens-West
WijkHouthavens
GemeenteAmsterdam

Locatie

Narva-Eiland, Amsterdam

Onnauwkeurig door ontbreken van het huisnummer

Buurt statistieken

Gegevens uit Houthavens-West

Inwoners4.625
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Houthavens-West

Woningvoorraad1.962
Gem. WOZ-waarde€ 833.000
Koopwoningen53%
Huurwoningen47%

Supermarkten

127 binnen 5 km

Albert Heijn
Spaarndammerdijk 3
284m
Jumbo
Spaarndammerstraat 544
481m
Albert Heijn
Haarlemmerplein 34
925m

Scholen

163 binnen 5 km

Daltonschool De Spaarndammerhout
Basisonderwijs · 398 leerlingen
224m
Onze Amsterdamse School
Basisonderwijs · 178 leerlingen
252m
De Zeeheld
Basisonderwijs · 310 leerlingen
506m

Veelgestelde vragen

Over Narva-Eiland, Amsterdam

Is €815.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €815.000 ligt 31% onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€1.181.929). De mediaanprijs in Houthavens-West is €985.000. Zonder oppervlakte en woningtype is het lastig te zeggen of de prijs marktconform is. De prijs per m² in de buurt is gemiddeld €9.543, maar de exacte oppervlakte van deze woning staat niet in de advertentie.

Wat voor type woning is dit?

Het woningtype staat niet in de advertentie. De makelaar heeft alleen de straatnaam en prijs gepubliceerd. In de buurt Houthavens-West is 93% van de woningen een appartement, maar of dit aanbod ook een appartement is, is niet bekend.

Hoe groot is de woning?

De gemiddelde oppervlakte van koopwoningen in de buurt is 124 m², maar deze woning kan daarvan afwijken. Zonder deze gegevens is het niet mogelijk een inschatting te maken.

Wat is het energielabel?

Het energielabel staat niet in de advertentie. In de buurt hebben alle woningen energielabel A of A+ (42,2% A+ en 57,8% A), maar dat zegt niets over deze specifieke woning.

Waarom staan er geen woningdetails in deze advertentie?

De makelaar heeft op de verschillende platforms alleen de straat en prijs gepubliceerd. Huisnummer, postcode, woningtype, oppervlakte, bouwjaar en energielabel staan niet in de advertentie.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 2,8 km afstand. De buurt is zeer stedelijk met een hoge dichtheid, dus er zijn waarschijnlijk meerdere OV-opties.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Daltonschool De Spaarndammerhout (basisonderwijs) zit op 224 meter, Onze Amsterdamse School op 252 meter, en Het 4e Gymnasium (voortgezet onderwijs) op 597 meter.

www.vva.amsterdam
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 2 bronnen
www.vva.amsterdam
amstellandmakelaars.nl
Bekijk
www.vva.amsterdam
vva.amsterdam
Bekijk