Woning te koop: Nicolaas Beetslaan 41, Baarn
Verkocht onder voorbehoud
KopenBaarnBaarnPekingparkNicolaas Beetslaan 41

Nicolaas Beetslaan 41

Pekingpark, Baarn

€ 1.250.000
Buurt Pekingpark, BaarnBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 129m²
129m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
31% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een royale jarenvijftigwoning in Baarn

Deze hoekwoning uit 1950 ademt de sfeer van een klassieke, ruime gezinswoning. Met 129 m² woonoppervlak en een energielabel C is het een solide basis. De vraagprijs van €1.250.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van woningen in Baarn.

Pekingpark: een groene, rustige buurt

De woning staat in de buurt Pekingpark, een rustige wijk met veel groen. De buurt telt 610 inwoners, waarvan een groot deel in gezinsverband leeft. Het is een plek waar je de buren kent en de kinderen veilig buiten kunnen spelen.

Dagelijks leven om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo, twee straten verder. Ook de Aldi en Albert Heijn zijn op loopafstand. De Nieuwe Baarnsche School zit om de hoek. De gemeente Baarn biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aangeboden door Van Berkum Makelaars

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Berkum Makelaars b.v. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt6 maart 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 1.250.000
Prijs per m²€ 9.690
Woonoppervlakte129m²
Perceeloppervlakte569m²
Bouwjaar1950
EnergielabelC
BuurtPekingpark
WijkBaarn
GemeenteBaarn

Locatie

Nicolaas Beetslaan 41, Baarn

Buurt statistieken

Gegevens uit Pekingpark

Inwoners610
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

16 binnen 5 km

Jumbo
Laanstraat 87
547m
Aldi
Eemnesserweg 59
690m
Albert Heijn
Eemnesserweg 40
769m

Scholen

26 binnen 5 km

Nieuwe Baarnsche School
Basisonderwijs · 475 leerlingen
153m
Amalia Astroschool voor Christelijk Basisonderwijs
Basisonderwijs · 266 leerlingen
434m
Koningin Wilhelmina School (KWS)
Basisonderwijs · 225 leerlingen
800m

Veelgestelde vragen

Over Nicolaas Beetslaan 41, Baarn

Welk energielabel heeft Nicolaas Beetslaan 41?

De woning aan Nicolaas Beetslaan 41 in Baarn heeft energielabel C.

Is €1.250.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.250.000 is aan de hoge kant voor een woning van 129 m² in Baarn. Het energielabel C is gemiddeld, en het bouwjaar 1950 betekent dat er mogelijk onderhoud nodig is. Vergelijk met andere woningen in de buurt om te bepalen of de prijs marktconform is.

Hoe is de bereikbaarheid van Pekingpark?

Het treinstation ligt op 700 meter afstand, dus je bent in tien minuten lopen op het station.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De Nieuwe Baarnsche School zit op 150 meter, de Amalia Astroschool op 400 meter en de Koningin Wilhelmina School op 800 meter. Voor voortgezet onderwijs is Waldheim-mavo op 800 meter.

Wat voor type woning is dit?