Woning te koop: Oranje Nassaulaan 17D, Amsterdam
KopenAmsterdamWillemsparkWillemsparkbuurt-NoordOranje Nassaulaan 17D

Oranje Nassaulaan 17D

Willemsparkbuurt-Noord, Amsterdam

€ 1.685.000
Buurt Willemsparkbuurt-Noord, AmsterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 349m²
349m² woonoppervlakte
Jumbo op 388m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een statig appartement in de Oranje Nassaulaan

Dit appartement van 349 m² ademt de sfeer van de Amsterdamse grachtengordel, maar dan in de rustige Willemsparkbuurt-Noord. Het energielabel A++ is uitzonderlijk voor een woning uit 1920. Met een vraagprijs van €1.685.000 is dit aan de hoge kant, maar dat past bij de schaarste aan grote koopwoningen in deze buurt. Bekijk ook andere woningen in Amsterdam voor een vergelijking.

De buurt: Willemsparkbuurt-Noord

De buurt is een oase van rust in de stad, met veel groen en statige panden. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Saai. Niet veel te doen. Bijna geen groen op straat wordt ook extreem warm in de zomer." Toch is de omgeving gewild vanwege de nabijheid van het Vondelpark en de chique winkels. De meeste huishoudens zijn eenpersoons of stellen zonder kinderen. Lees meer over de buurt Willemsparkbuurt-Noord.

Het dagelijks leven

's Ochtends haal je brood bij de Jumbo om de hoek (388 m) of de Albert Heijn twee straten verder (457 m). Kinderen kunnen naar basisschool De Kleine Nicolaas (313 m) of het Amsterdams Lyceum (436 m). De huisarts is op loopafstand (0,4 km). Het Vondelpark is vlakbij voor een wandeling. De gemeente Amsterdam biedt alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Ter Haar Makelaars B.V. op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.685.000
Prijs per m²€ 4.828
Woonoppervlakte349m²
Perceeloppervlakte167m²
Bouwjaar1920
EnergielabelA++
BuurtWillemsparkbuurt-Noord
WijkWillemspark
GemeenteAmsterdam

Locatie

Oranje Nassaulaan 17D, Amsterdam

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.0
Deedeedinky
04-07-2024
Saai

Niet veel te doen. Bijna geen groen op straat wordt ook extreem warm in de zomer. Je ziet nooit iemand rondlopen en vuilnis wordt optijd opgehaald. Wel extreem luidruchtig met bouwvakkers die al om 7 uur beginnen.

Buurt statistieken

Gegevens uit Willemsparkbuurt-Noord

Inwoners1.540
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Willemsparkbuurt-Noord

Woningvoorraad797
Gem. WOZ-waarde€ 1.371.000
Koopwoningen47%
Huurwoningen52%

Supermarkten

153 binnen 5 km

Jumbo
Hendrik Jacobszstraat 9
388m
Albert Heijn
Johannes Verhulststraat 149
457m
Albert Heijn
Overtoom 454H
586m

Scholen

198 binnen 5 km

De Kleine Nicolaas
Basisonderwijs · 199 leerlingen
313m
Het Amsterdams Lyceum
Voortgezet onderwijs · 1092 leerlingen
436m
Brede School Annie M.G. Schmidt
Basisonderwijs · 376 leerlingen
601m

Veelgestelde vragen

Over Oranje Nassaulaan 17D, Amsterdam

Welk energielabel heeft Oranje Nassaulaan 17D?

De woning aan Oranje Nassaulaan 17D in Amsterdam heeft energielabel A++.

Is €1.685.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs is aan de hoge kant vergeleken met de gemiddelde verkoopprijs van €3.211.381 in de buurt, maar dat gemiddelde is gebaseerd op slechts 21 verkochte woningen. De prijs per m² (€4.828) is lager dan het buurtgemiddelde van €18.825/m², wat deze woning relatief gunstig maakt voor het formaat.