Woning te koop: Oude Benderseweg 11-514, Ruinen (Gem. De Wolden)
KopenDe WoldenRuinenVerspreide huizen RuinenOude Benderseweg 11-514

Oude Benderseweg 11-514

Verspreide huizen Ruinen, De Wolden

€ 189.500
Buurt Verspreide huizen Ruinen, Ruinen (Gem. De Wolden)Bekijk buurt
Nieuwbouw uit 2023
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Populaire buurt voor doorstromers
40% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een nieuwbouwhuis in de rust van Ruinen

Dit vrijstaande huis uit 2023 ligt in het buitengebied van Ruinen, een dorp in de gemeente De Wolden. Het is een recreatiewoning, maar dat betekent niet dat je er niet permanent kunt wonen, check de regels. Met 68 m² woonoppervlak is het compact, maar nieuw en onderhoudsarm. De vraagprijs van € 189.500 is marktconform voor een woning van dit type in de regio. Bekijk ook andere woningen in De Wolden.

De buurt: Verspreide huizen Ruinen

De buurt Verspreide huizen Ruinen is een landelijk gebied met veel rust en ruimte. Er wonen vooral gezinnen en ouderen; de gemiddelde leeftijd ligt hoog. De meeste huizen zijn koopwoningen en eengezinswoningen. Het is niet druk: de omgevingsadressendichtheid is laag. Meer over de buurt Verspreide huizen Ruinen.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, op twee straten verder (ruim een kilometer). De dichtstbijzijnde basisschool is de Burgemeester W.A. Storkschool, op tien minuten lopen. Ook een kinderdagverblijf en huisarts zitten om de hoek. Het treinstation is verder weg, op elf kilometer. De omgeving leent zich goed voor wandelingen en fietstochten. Lees meer over de gemeente De Wolden.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Vakantieparken Makelaar op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 189.500
Prijs per m²€ 2.787
Woonoppervlakte68m²
Perceeloppervlakte536m²
Bouwjaar2023
BuurtVerspreide huizen Ruinen
WijkRuinen
GemeenteDe Wolden

Locatie

Oude Benderseweg 11-514, Ruinen (Gem. De Wolden)

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Ruinen

Inwoners665
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

1 binnen 5 km

PLUS
Westerstraat 17
1871m
Coop
Dorpsstraat 55
5241m
Albert Heijn
Brink 47
6161m

Veelgestelde vragen

Over Oude Benderseweg 11-514, Ruinen (Gem. De Wolden)

Is € 189.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 189.500 is marktconform voor een nieuwbouwwoning van 68 m² in deze regio. Het is een recreatiewoning, wat de prijs kan beïnvloeden. Vergelijkbare woningen in de omgeving worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Kan ik hier permanent wonen?

De woning staat te koop als recreatiewoning. Of permanente bewoning is toegestaan, hangt af van het bestemmingsplan van de gemeente De Wolden. Neem contact op met de gemeente om de mogelijkheden te bespreken. De makelaar kan hier mogelijk ook informatie over geven.

Wat zijn de bijkomende kosten naast de koopsom?

Naast de koopsom moet je rekening houden met kosten zoals overdrachtsbelasting (voor woningen onder 35 jaar is dat 10,4% over de waarde, maar voor recreatiewoningen kan het anders zijn), notariskosten, taxatiekosten en eventuele hypotheekadvieskosten. Ook zijn er maandelijkse lasten zoals energiekosten en gemeentelijke belastingen. Het energielabel is niet bekend, maar het bouwjaar 2023 suggereert een zuinige woning.