Woning te koop: Oude Spoorhof 100-011, Eindhoven
KopenEindhovenCentrumBinnenstadOude Spoorhof 100-011

Oude Spoorhof 100-011

Binnenstad, Eindhoven

€ 719.000
Buurt Binnenstad, EindhovenBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2023
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Jumbo op 178m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
46% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Nieuwbouw in hartje Eindhoven

Deze woning aan de Oude Spoorhof is een nieuwbouwappartement uit 2023, midden in de levendige binnenstad. Met 97 vierkante meter woonoppervlak biedt het een moderne en onderhoudsarme basis. De vraagprijs van €719.000 ligt aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan nieuwbouw in het centrum. Ter vergelijking: de gemiddelde vraagprijs in de buurt is €588.150, en het aanbod van woningen in Eindhoven is beperkt.

De buurt Binnenstad

De buurt Binnenstad is dichtbevolkt met 4.070 inwoners, vooral jongeren en alleenstaanden. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1,3, en bijna 60% van de huishoudens is eenpersoons. Het is een zeer stedelijke omgeving met een hoge dichtheid aan voorzieningen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze specifieke straat.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo op 178 meter of de Albert Heijn op 236 meter. Ook AH to go (299 meter) en SPAR (609 meter) zijn dichtbij. In de buurt vind je basisscholen zoals SALTO-school Reigerlaan (702 meter) en Fellenoord (823 meter). Het station Eindhoven Centraal ligt op 1,7 kilometer, goed te doen met de fiets. De gemeente Eindhoven biedt een uitgebreid aanbod aan stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via van Santvoort - Eindhoven aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 719.000
Prijs per m²€ 7.412
Woonoppervlakte97m²
Perceeloppervlakte5621m²
Bouwjaar2023
BuurtBinnenstad
WijkCentrum
GemeenteEindhoven

Locatie

Oude Spoorhof 100-011, Eindhoven

Buurt statistieken

Gegevens uit Binnenstad

Inwoners4.070
Mannen59%
Vrouwen41%

Woningmarkt

Gegevens uit Binnenstad

Woningvoorraad2.338
Gem. WOZ-waarde€ 360.000
Koopwoningen18%
Huurwoningen82%

Supermarkten

56 binnen 5 km

Jumbo
Stationsplein 24-01
178m
Albert Heijn
18 Septemberplein 23
236m
AH to go
Neckerspoel 10
299m

Scholen

84 binnen 5 km

SALTO-school Reigerlaan
Basisonderwijs · 402 leerlingen
702m
Fellenoord
Basisonderwijs · 116 leerlingen
823m
Saltomontessorischool de Trinoom
Basisonderwijs · 549 leerlingen
883m

Veelgestelde vragen

Over Oude Spoorhof 100-011, Eindhoven

Is €719.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €719.000 ligt 22% boven het buurtgemiddelde van €588.150. De gemiddelde prijs per vierkante meter in de buurt is €5.759, wat bij 97 m² neerkomt op circa €558.000. Nieuwbouw in het centrum is echter schaars, en de woning is uit 2023, wat de hogere prijs kan verklaren. De mediaanprijs in de buurt is €487.500, maar dat betreft een mix van oudere woningen.

Hoeveel woningen staan er te koop in de Binnenstad?

Op dit moment staan er 10 koopwoningen te koop in de buurt Binnenstad. Ter vergelijking: in de afgelopen periode zijn er 51 woningen verkocht, met een gemiddelde verkoopprijs van €449.020 en een gemiddelde looptijd van 43 dagen. Het aanbod is dus relatief klein, wat de concurrentie kan vergroten.

Wat is het energielabel van deze woning?

In de buurt heeft 57,1% van de woningen label A, 35,7% label B en 7,1% label D of lager. Omdat het een nieuwbouwappartement uit 2023 betreft, is de kans groot dat het een zuinig label heeft, maar dit is niet bevestigd.

Hoe veilig is de Binnenstad?

In de buurt Binnenstad zijn in totaal 3.924 misdrijven geregistreerd. Dit aantal is hoog, wat past bij een zeer stedelijk centrumgebied met veel horeca en winkels.

Zijn er parkeermogelijkheden bij de woning?

In de verstrekte gegevens wordt geen parkeergelegenheid genoemd. In het centrum van Eindhoven is parkeren vaak beperkt en betaald. Het is aan te raden om bij de makelaar te informeren naar parkeermogelijkheden, zoals een eigen parkeerplek of vergunningen.

Wat is de gemiddelde huishoudensgrootte in de buurt?

De gemiddelde huishoudensgrootte in de Binnenstad is 1,3, wat duidt op veel eenpersoonshuishoudens. Er zijn 2.325 eenpersoonshuishoudens en slechts 165 huishoudens met kinderen. De buurt is daarmee vooral populair bij studenten, jonge professionals en alleenstaanden.