Woning te koop: Overtoom 463E, Amsterdam
Verkocht onder voorbehoud

Overtoom 463E

Vondelparkbuurt-West, Amsterdam

€ 318.000
Buurt Vondelparkbuurt-West, AmsterdamBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Jumbo op 260m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een knus appartement in de Vondelparkbuurt-West

Dit appartement aan de Overtoom is een fijne plek voor wie midden in het bruisende Amsterdam wil wonen. Met 25 vierkante meter is het compact, maar het energielabel A+ betekent dat je weinig kwijt bent aan stookkosten. De woning uit 1882 is opgeknapt en klaar voor moderne eisen. De vraagprijs van €318.000 is aan de hoge kant voor deze oppervlakte, maar de ligging en het energielabel maken het marktconform. Bekijk ook andere woningen in Amsterdam voor vergelijkbare opties.

De buurt: Vondelparkbuurt-West

De Vondelparkbuurt-West is een levendige stadswijk met veel jonge mensen en eenpersoonshuishoudens. De omgevingsadressendichtheid is hoog, dus je woont er nooit alleen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een dynamische buurt is met veel voorzieningen op loopafstand. De buurt Vondelparkbuurt-West staat bekend om zijn mix van rust en stedelijkheid.

Het dagelijks leven

Je dagelijkse boodschappen doe je om de hoek bij Jumbo of Lidl, beide op twee straten verder. Ook Albert Heijn is dichtbij. Voor kinderen is er de Brede School Annie M.G. Schmidt, een basisschool op loopafstand. De gemeente Amsterdam biedt verder talloze mogelijkheden voor uitgaan, cultuur en recreatie.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Amsterdamse Maatschappij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 318.000
Prijs per m²€ 12.720
Woonoppervlakte25m²
Perceeloppervlakte72m²
Bouwjaar1882
EnergielabelA+
BuurtVondelparkbuurt-West
WijkOvertoomse Sluis
GemeenteAmsterdam

Locatie

Overtoom 463E, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Vondelparkbuurt-West

Inwoners2.220
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Vondelparkbuurt-West

Woningvoorraad1.237
Gem. WOZ-waarde€ 692.000
Koopwoningen38%
Huurwoningen62%

Supermarkten

151 binnen 5 km

Jumbo
Baarsjesweg 303-305
260m
Lidl
Baarsjesweg 306-309
260m
Albert Heijn
Overtoom 454H
286m

Scholen

195 binnen 5 km

Brede School Annie M.G. Schmidt
Basisonderwijs · 376 leerlingen
237m
Postjes College - iHub onderwijs (voorheen Altra)
Speciaal onderwijs · 33 leerlingen
514m
OBS Corantijn
Basisonderwijs · 207 leerlingen
557m

Veelgestelde vragen

Over Overtoom 463E, Amsterdam

Welk energielabel heeft Overtoom 463E?

De woning aan Overtoom 463E in Amsterdam heeft energielabel A+.

Is €318.000 een realistische prijs voor 25 m²?

De vraagprijs van €318.000 is aan de hoge kant voor 25 vierkante meter, maar de ligging in de Vondelparkbuurt-West en het energielabel A+ maken het marktconform. In de buurt ligt de gemiddelde prijs per vierkante meter rond €8.400, dus deze woning zit daar met €12.720 per m² boven. Wel is het aanbod in de buurt beperkt: er staat momenteel maar één koopwoning te koop.

Hoe zuinig is energielabel A+?

Energielabel A+ is zeer zuinig. Dat betekent dat de woning goed geïsoleerd is en je lage energiekosten kunt verwachten. In de Vondelparkbuurt-West heeft geen enkel ander koopaanbod label A+, dus dit is een uitzonderlijk voordeel. Het is een van de weinige woningen in de buurt met zo'n hoog label.

Hoe snel worden woningen in deze buurt verkocht?

Woningen in de Vondelparkbuurt-West worden gemiddeld in 13 dagen verkocht. Dat is snel, wat aangeeft dat de vraag hoog is. De gemiddelde verkoopprijs ligt rond €979.000, maar dat is inclusief grotere woningen. Dit appartement is met 25 m² een stuk kleiner, dus de verkooptijd kan afwijken.

Wat is de sfeer in de Vondelparkbuurt-West?

De buurt is zeer stedelijk met een hoge dichtheid aan voorzieningen. Er wonen veel alleenstaanden en jonge mensen tussen 25 en 45 jaar. Het Vondelpark ligt op loopafstand, ideaal om te ontspannen. De Overtoom zelf is een drukke straat met winkels en horeca, dus het is er levendig.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De Brede School Annie M.G. Schmidt ligt op 237 meter, OBS Corantijn op 557 meter en Basisschool Het Winterkoninkje op 767 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je iets verder, maar ook dat is binnen 1,3 kilometer te vinden.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 2,2 kilometer afstand. Dat is ongeveer 25 minuten lopen of een korte fietsrit. De buurt is verder goed bereikbaar met tram en bus.