Woning te koop: Overtoom 467A, Amsterdam

Overtoom 467A

Vondelparkbuurt-West, Amsterdam

€ 1.125.000
Buurt Vondelparkbuurt-West, AmsterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Jumbo op 247m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
44% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een statig appartement in de Vondelparkbuurt-West

Dit appartement aan de Overtoom 467A ademt de sfeer van het klassieke Amsterdam. Met 93 m² woonoppervlak, een energielabel A+ en een vraagprijs van €1.125.000 is het een flinke stap boven het buurtgemiddelde. De prijs is aan de hoge kant, maar de woning is ook 33% groter dan de gemiddelde koopwoning in de buurt. Kijk ook naar andere woningen in Amsterdam voor vergelijkbaar aanbod.

De buurt: Vondelparkbuurt-West

De Vondelparkbuurt-West is een levendige Amsterdamse buurt met veel voorzieningen op loopafstand. Het is een dichte stadswijk met een hoge bevolkingsdichtheid. De meeste woningen zijn gebouwd voor 1945, wat het historische karakter verklaart. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt. CBS-cijfers laten zien dat de buurt veel eenpersoonshuishoudens kent. Bekijk de buurt Vondelparkbuurt-West voor meer informatie.

Het dagelijks leven in de straat

De Overtoom is een bekende Amsterdamse straat met een mix van winkels, horeca en woningen. Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo en Lidl, beide om de hoek op 247 meter. Albert Heijn vind je twee straten verder op 297 meter. Voor kinderen zijn er basisscholen in de buurt: Brede School Annie M.G. Schmidt op 246 meter en OBS Corantijn op 547 meter. De gemeente Amsterdam biedt een uitgebreid overzicht van voorzieningen.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Amsterdamse Maatschappij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt9 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.125.000
Prijs per m²€ 12.097
Woonoppervlakte93m²
Perceeloppervlakte70m²
Bouwjaar1933
EnergielabelA+
BuurtVondelparkbuurt-West
WijkOvertoomse Sluis
GemeenteAmsterdam

Locatie

Overtoom 467A, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Vondelparkbuurt-West

Inwoners2.220
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Vondelparkbuurt-West

Woningvoorraad1.237
Gem. WOZ-waarde€ 692.000
Koopwoningen38%
Huurwoningen62%

Supermarkten

150 binnen 5 km

Jumbo
Baarsjesweg 303-305
247m
Lidl
Baarsjesweg 306-309
247m
Albert Heijn
Overtoom 454H
297m

Scholen

195 binnen 5 km

Brede School Annie M.G. Schmidt
Basisonderwijs · 376 leerlingen
246m
Postjes College - iHub onderwijs (voorheen Altra)
Speciaal onderwijs · 33 leerlingen
513m
OBS Corantijn
Basisonderwijs · 207 leerlingen
547m

Veelgestelde vragen

Over Overtoom 467A, Amsterdam

Welk energielabel heeft Overtoom 467A?

De woning aan Overtoom 467A in Amsterdam heeft energielabel A+.

Is €1.125.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €1.125.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt van €979.414. De woning is met 93 m² ook groter dan het buurtgemiddelde van 70 m². Of de prijs realistisch is, hangt af van de staat en de exacte ligging. Vergelijk met andere appartementen in de Vondelparkbuurt-West om een beeld te krijgen.

Hoe groot is dit appartement?

Het appartement heeft een woonoppervlak van 93 m². Dat is 33% meer dan het gemiddelde van 70 m² voor koopwoningen in de buurt. Het exacte aantal kamers is niet vermeld, maar op basis van de oppervlakte is het ruim te noemen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A+, wat zeer zuinig is. Dit betekent dat de woning goed geïsoleerd is en lage energiekosten heeft. In de buurt heeft geen enkel ander koopaanbod label A+, dus dit is een uitzonderlijk duurzaam appartement.

Hoe snel worden woningen in deze buurt verkocht?

Woningen in de Vondelparkbuurt-West worden gemiddeld in 13 dagen verkocht. Dat is snel, wat aangeeft dat er veel vraag is naar woningen in deze populaire Amsterdamse buurt.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Brede School Annie M.G. Schmidt ligt op 246 meter, OBS Corantijn op 547 meter en Basisschool Het Winterkoninkje op 771 meter. Ook is er voortgezet speciaal onderwijs op 513 meter.

Hoe ver is het naar het Vondelpark?

Het Vondelpark ligt op ongeveer 300 meter afstand, dus op loopafstand.

Wat is de stedelijkheidsgraad van deze buurt?

De Vondelparkbuurt-West is zeer sterk stedelijk, met een omgevingsadressendichtheid van 8844 adressen per km². Dat betekent dat het een dichtbevolkte, levendige stadswijk is met veel voorzieningen om de hoek.