Woning te koop: Ploegdijk 2-304, Lochem
Verkocht onder voorbehoud

Ploegdijk 2-304

Verspreide huizen Het Veen en Grote Veld, Lochem

€ 119.000
Buurt Verspreide huizen Het Veen en Grote Veld, LochemBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 363m²
363m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het buitengebied

Dit recreatieverblijf aan de Ploegdijk in Lochem biedt een bijzondere combinatie van rust en vrijheid. Met 363 vierkante meter grond en een bouwjaar van 1996 is het een stulpje waar je helemaal tot rust komt. De vraagprijs van €119.000 is scherp voor een object met zoveel buitenruimte. Vergelijk het met andere woningen in Lochem om te zien hoe het zich verhoudt.

De buurt: Verspreide huizen Het Veen en Grote Veld

Deze buurt is een oase van rust, midden in het groen. Het is een plek waar je de stilte hoort en de sterren ziet. De buurt Verspreide huizen Het Veen en Grote Veld telt 325 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Er zijn geen reviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage bebouwingsdichtheid en veel eengezinswoningen.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je je boodschappen bij de PLUS, op twee straten verder (2,4 km). Voor de kinderen is er basisschool De Rank om de hoek (1,8 km) en het Staring College op tien minuten lopen (1,1 km). De gemeente Lochem biedt verder een restaurant op 1,2 km en een park op 2,2 km.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Marieke Kok Makelaardij op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 119.000
Prijs per m²€ 328
Woonoppervlakte363m²
Perceeloppervlakte45231m²
Bouwjaar1996
BuurtVerspreide huizen Het Veen en Grote Veld
WijkLochem buitengebied
GemeenteLochem

Locatie

Ploegdijk 2-304, Lochem

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Het Veen en Grote Veld

Inwoners325
Mannen49%
Vrouwen52%

Supermarkten

5 binnen 5 km

PLUS
Albert Hahnweg 97
2383m
Aldi
Hanzeweg 17
3099m
Lidl
Julianaweg 9
3113m

Scholen

9 binnen 5 km

Staring College locatie Lochem
Voortgezet onderwijs · 1014 leerlingen
1117m
De Rank
Basisonderwijs · 140 leerlingen
1807m
Openbare Basisschool De Vennegotte
Basisonderwijs · 232 leerlingen
1849m

Veelgestelde vragen

Over Ploegdijk 2-304, Lochem

Is €119.000 een realistische prijs voor dit recreatieverblijf?

De vraagprijs van €119.000 is aan de lage kant voor een object met 363 m² grond in Lochem. Het is een recreatiewoning, wat de prijs drukt. Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak duurder, maar de ligging in het buitengebied en het ontbreken van woonbestemming kunnen de prijs verklaren. Het is een scherpe prijs voor wie op zoek is naar een rustig stekje.

Wat voor onderhoud kun je verwachten bij een recreatiewoning uit 1996?

Een recreatiewoning uit 1996 is relatief jong, dus groot onderhoud aan dak of fundering is niet direct te verwachten. Wel is het verstandig om de staat van het houtwerk en de installaties te controleren. Omdat het een recreatiebestemming heeft, kunnen er specifieke regels gelden voor verbouwingen. Vraag de gemeente naar de mogelijkheden.

Hoe rustig is het in de buurt Verspreide huizen Het Veen en Grote Veld?

De buurt is zeer rustig, met een stedelijkheidsgraad van 5 (niet stedelijk) en slechts 215 omgevingsadressen per km². Er wonen 325 mensen verspreid over het gebied, vooral gezinnen en ouderen. Het is een plek waar je echt tot rust komt, ver weg van de stadse drukte.

Zijn er voorzieningen zoals winkels en scholen in de buurt?

Ja, er zijn voorzieningen op rijafstand. De dichtstbijzijnde supermarkt is de PLUS op 2,4 km. Basisschool De Rank zit op 1,8 km en het Staring College op 1,1 km. Voor dagelijkse boodschappen en school ben je dus even onderweg, maar het is goed te doen.

Kan ik hier permanent wonen of is het alleen recreatie?

Dit object is een recreatiewoning, wat betekent dat permanente bewoning vaak niet is toegestaan. De bestemming is recreatie, dus je kunt het gebruiken als vakantiehuis of tweede verblijf. Check bij de gemeente Lochem of er mogelijkheden zijn voor een woonbestemming, maar wees realistisch: dat is meestal niet eenvoudig.