Woning te koop: Radarpad 25, Arnhem

Radarpad 25

N.O. van Schaarsbergen, Arnhem

€ 1.850.000
Buurt N.O. van Schaarsbergen, ArnhemBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 148m²
148m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Schaarsbergen

Dit vrijstaande huis uit 1942 ligt verscholen in het groen van Schaarsbergen, een van de meest rustige delen van Arnhem. Met 148 m² woonoppervlak en een energielabel A+++ is het een zeldzame combinatie van karakter en duurzaamheid. De vraagprijs van €1.850.000 is aan de hoge kant, maar past bij het exclusieve aanbod van woningen in Arnhem.

De buurt N.O. van Schaarsbergen

De buurt N.O. van Schaarsbergen is een bosrijke woonwijk met slechts 355 inwoners. Het is er opvallend rustig, met veel gezinnen en een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,6 personen. De omgevingsadressendichtheid is laag, wat bijdraagt aan het landelijke gevoel. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een veilige, groene omgeving.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen ben je aangewezen op de Coop op ruim 4 km afstand, of de Albert Heijn op 5 km. De dichtstbijzijnde basisschool is De zYp, op 3,8 km. Het is een omgeving waar je de auto pakt voor de meeste voorzieningen, maar de rust en natuur maken dat meer dan goed. De gemeente Arnhem biedt verder alle stedelijke voorzieningen op een half uurtje rijden.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Willemsen Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt18 juni 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.850.000
Prijs per m²€ 12.500
Woonoppervlakte148m²
Perceeloppervlakte774m²
Bouwjaar1942
EnergielabelA+++
BuurtN.O. van Schaarsbergen
WijkSchaarsbergen
GemeenteArnhem

Locatie

Radarpad 25, Arnhem

Buurt statistieken

Gegevens uit N.O. van Schaarsbergen

Inwoners355
Mannen59%
Vrouwen41%

Supermarkten

1 binnen 5 km

Coop
Beethovenlaan 61-63
4201m
Albert Heijn
Van Lawick van Pabststr 76
5142m
SPAR express
Slenkweg 1
5304m

Scholen

9 binnen 5 km

De zYp
Basisonderwijs · 241 leerlingen
3817m
SBO De Klaproos
Speciaal onderwijs · 129 leerlingen
3850m
Lichtenbeek
Speciaal onderwijs · 362 leerlingen
3981m

Veelgestelde vragen

Over Radarpad 25, Arnhem

Welk energielabel heeft Radarpad 25?

De woning aan Radarpad 25 in Arnhem heeft energielabel A+++.

Is €1.850.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.850.000 is aan de hoge kant voor een woning van 148 m² in deze buurt. De markt in Arnhem is stabiel, maar voor dit segment is het belangrijk om de waarde goed te laten taxeren.

Hoe duurzaam is deze woning met energielabel A+++?

Energielabel A+++ is het hoogst haalbare en betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Je kunt rekenen op lage energiekosten, al zijn exacte bedragen afhankelijk van je verbruik. Dit label is een groot pluspunt.

Wat voor type woning is dit?

Het is een vrijstaande woning uit 1942 met een woonoppervlak van 148 m². Het bouwjaar geeft het een klassieke uitstraling, maar het energielabel A+++ laat zien dat het grondig is gemoderniseerd. De precieze indeling en het aantal kamers zijn niet bekend, maar vrijstaande huizen in deze prijsklasse bieden doorgaans ruime woonkamers en meerdere slaapkamers.