Woning te koop: Randveen 726, 'S-Gravenhage

Randveen 726

Venen Oorden en Raden, Den Haag

€ 1.040.000
Buurt Venen Oorden en Raden, 'S-GravenhageBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2022
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Randveen 726, 'S-Gravenhage

Deze hoekwoning uit 2022 ademt nieuwbouwcomfort. Met energielabel A+ is het een van de zuinigste woningen in de buurt. De prijs van €1.040.000 is aan de hoge kant, maar dat past bij het formaat: 118 m² woonoppervlak, flink meer dan het buurtgemiddelde. Vergelijk je met andere woningen in Den Haag, dan zie je dat dit een forse eengezinswoning is in een stedelijke omgeving.

Venen, Oorden en Raden

De buurt Venen, Oorden en Raden is een rustige woonwijk in Bouwlust. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners een 7,82. Een bewoner zegt: "Er is wel sociale cohesie en dats wel goed." Een ander noemt het kortweg "goed". De buurt telt veel gezinnen en jonge huishoudens, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,2. Het is er dichtbevolkt, met een omgevingsadressendichtheid van 3578.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je brood bij de Aldi of Lidl, allebei om de hoek. De Jumbo en Albert Heijn zijn ook op loopafstand. Voor schoolgaande kinderen zijn er meerdere basisscholen in de buurt, zoals WSKO Basisschool De Hofvilla en r.-k. basisschool Verburch-hof, beide op een kwartier lopen. De gemeente Den Haag biedt verder volop stedelijke voorzieningen, van restaurants tot parken.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Olsthoorn NVM Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.040.000
Prijs per m²€ 8.814
Woonoppervlakte118m²
Perceeloppervlakte8033m²
Bouwjaar2022
EnergielabelA+
BuurtVenen Oorden en Raden
WijkBouwlust
GemeenteDen Haag

Locatie

Randveen 726, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

6.5
Joudi
04-06-2024
Er is wel sociale cohesie en dats wel goed

Ik woon hier al 8 jaartjes er gebeurt niks bijzonder hier, grappigste is bij mijn gebouw er is een afslag waar mensen rechts of links kunnen en alleen maar in de afgelopen 4 maanden is er 3 keer een ongeluk gebeurd dus hopelijk doen ze wat aan de straat hier. Qua onderwijs er zijn alleen maar een of twee basisscholen hier in de buurt geen middelbare behalve eentje die alleen maar vmbo geeft?? Ik snap het echt niet waarom ze dat doen. En het zou heel leef zijn als ze trams zouden leggen tussen de hogescholen/universiteiten en hier want laat staan ik ga 4 dagen per week naar de haagse ik moet elke helemaal naar tram 9 lopen en dan bij de terugweg moet ik ook helemaal teruglopen.

9.1
lisa
21-10-2023
goed

jaaa goeie buurt

Buurt statistieken

Gegevens uit Venen Oorden en Raden

Inwoners8.440
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Venen Oorden en Raden

Woningvoorraad3.785
Gem. WOZ-waarde€ 236.000
Koopwoningen23%
Huurwoningen77%

Supermarkten

48 binnen 5 km

Aldi
Langestede 4-6
722m
Lidl
De Stede 23
740m
Jumbo
De Stede 21
767m

Scholen

16 binnen 5 km

WSKO Basisschool De Hofvilla
Basisonderwijs · 618 leerlingen
1855m
WSKO r-.k basisschool Verburch-hof
Basisonderwijs · 441 leerlingen
1943m
Protestants Christelijke Basisschool Pieter van der Plas School
Basisonderwijs · 430 leerlingen
2124m

Veelgestelde vragen

Over Randveen 726, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Randveen 726?

De woning aan Randveen 726 in 'S-Gravenhage heeft energielabel A+.

Is €1.040.000 een realistische vraagprijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.040.000 ligt fors boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€413.692) en ook boven de gemiddelde vraagprijs van €267.500. Maar deze woning is met 118 m² veel groter dan het buurtgemiddelde van 72 m², en heeft energielabel A+. De prijs per m² is ongeveer €8.814, terwijl het buurtgemiddelde voor koopwoningen €3.715 per m² is. Het is dus een premium woning in een stedelijke omgeving.

Hoeveel kost deze woning per maand aan energiekosten?

Het energielabel A+ betekent dat de woning zeer energiezuinig is. De exacte maandlasten hangen af van je verbruik, maar je kunt rekenen op lage stookkosten vergeleken met woningen met een lager label. Er zijn geen concrete bedragen bekend uit de gegevens.

Wat is de sfeer in de buurt Venen, Oorden en Raden?

Bewoners geven de buurt een 7,82. Een bewoner zegt: "Er is wel sociale cohesie en dats wel goed." Een ander noemt het "goed". De buurt is dichtbevolkt met veel gezinnen en jonge huishoudens. Er zijn voldoende voorzieningen zoals supermarkten en scholen op loopafstand.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals WSKO Basisschool De Hofvilla (1855 m) en r.-k. basisschool Verburch-hof (1943 m). Voor voortgezet onderwijs moet je iets verder, de dichtstbijzijnde is op 1,1 km.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 5,2 km afstand. Dat is een flink eind, dus voor dagelijks OV ben je aangewezen op bus of tram.

Wat is de gemiddelde verkooptijd van woningen in deze buurt?

In de buurt worden woningen gemiddeld in 83 dagen verkocht. Dat is iets meer dan twee maanden. Deze woning is pas op de markt, dus er is nog geen verkooptijd bekend.

Olsthoorn NVM Makelaars
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.