Woning te koop: Rekerlanden 283, Warmenhuizen
KopenSchagenWarmenhuizenSchoorldamRekerlanden 283

Rekerlanden 283

Schoorldam, Schagen

€ 245.900
Buurt Schoorldam, WarmenhuizenBekijk buurt
Populaire buurt voor senioren
34% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Schoorldam

Dit appartement aan de Rekerlanden 283 in Warmenhuizen ligt in een rustige buurt, omringd door groen. Met 60 m² woonoppervlak en een bouwjaar van 1997 is het een onderhoudsarme woning. De vraagprijs van €245.900 is marktconform voor een appartement in deze regio. Bekijk ook andere woningen in Schagen voor een vergelijking.

Buurt Schoorldam

Schoorldam is een kleine, rustige buurt met veel eengezinswoningen en een mix van oudere bewoners en gezinnen. De buurt telt 305 inwoners, waarvan een groot deel 45 jaar of ouder is. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de sfeer is er landelijk en vriendelijk. Lees meer over de buurt Schoorldam.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Ekoplaza of Albert Heijn, beide op ongeveer twee kilometer afstand. Ook zijn er basisscholen in de buurt, zoals Openbare Basisschool Teun De Jager op 1,7 km. Het treinstation ligt op 9,4 km, dus je bent aangewezen op de auto of fiets voor verder reizen. Ontdek wat de gemeente Schagen te bieden heeft.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Hopman woonmakelaars Castricum aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 245.900
Prijs per m²€ 4.098
Woonoppervlakte60m²
Perceeloppervlakte460m²
Bouwjaar1997
BuurtSchoorldam
WijkWarmenhuizen
GemeenteSchagen

Locatie

Rekerlanden 283, Warmenhuizen

Buurt statistieken

Gegevens uit Schoorldam

Inwoners305
Mannen48%
Vrouwen51%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Ekoplaza
Heereweg 13
2174m
Albert Heijn
Theresiaplein 8
2190m
Jumbo
Heereweg 3
2275m

Scholen

6 binnen 5 km

Openbare Basisschool Teun De Jager
Basisonderwijs · 170 leerlingen
1715m
Basisschool Het Klimduin
Basisonderwijs · 75 leerlingen
2518m
Kindcentrum de Hoge Ven - De Doorbraak
Basisonderwijs · 182 leerlingen
2651m

Veelgestelde vragen

Over Rekerlanden 283, Warmenhuizen

Is de prijs van €245.900 reëel voor deze woning?

De vraagprijs van €245.900 voor een appartement van 60 m² uit 1997 in Warmenhuizen is marktconform. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor een vergelijkbaar bedrag aangeboden. De prijs weerspiegelt de rustige ligging en het onderhoudsarme karakter.

Hoe is de bereikbaarheid van Schoorldam?

Schoorldam is een landelijke buurt, goed bereikbaar met de auto. Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 9,4 km, dus voor openbaar vervoer ben je aangewezen op busverbindingen. De omgevingsadressendichtheid is laag (215), wat duidt op een rustige omgeving.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen binnen 5 km, waaronder Openbare Basisschool Teun De Jager op 1,7 km en Basisschool Het Klimduin op 2,5 km. Voor voortgezet onderwijs moet je reizen naar een afstand van 6,9 km.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?