Woning te koop: Spaceshuttle 16H, Amersfoort
KopenAmersfoortCalveenSpaceshuttle 16H

Spaceshuttle 16H

Calveen, Amersfoort

€ 279.500
Buurt Calveen, AmersfoortBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2025
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 132m²
132m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
45% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een nieuwbouwwoning in Amersfoort

Deze woning aan de Spaceshuttle 16H is een gloednieuw appartement in Amersfoort, met een woonoppervlak van 132 m². Het bouwjaar 2025 betekent dat alles nog nieuw is: van de indeling tot de afwerking. De vraagprijs van €279.500 is aan de hoge kant vergeleken met andere woningen in Amersfoort, maar dat past bij de nieuwbouwstatus.

Calveen: een rustige buurt

De buurt Calveen is een kleine, rustige wijk met vooral eengezinswoningen en veel koopwoningen. Het is er groen, met een park op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een gezinsvriendelijke buurt is met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,7. Meer over de buurt Calveen.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op een kwartier lopen, of bij Ekoplaza en Jumbo die ook om de hoek zitten. Basisscholen zoals de P.C. basisschool Gabrie Mehenschool en Kindcentrum de Breede Hei zijn op loopafstand. De gemeente Amersfoort biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Zuijdplas & Partners Bedrijfshuisvesting B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt21 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 279.500
Prijs per m²€ 2.117
Woonoppervlakte132m²
Perceeloppervlakte5211m²
Bouwjaar2025
BuurtCalveen
WijkCalveen
GemeenteAmersfoort

Locatie

Spaceshuttle 16H, Amersfoort

Buurt statistieken

Gegevens uit Calveen

Inwoners145
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Calveen

Woningvoorraad51
Gem. WOZ-waarde€ 605.000
Koopwoningen92%
Huurwoningen8%

Supermarkten

36 binnen 5 km

Albert Heijn
Emiclaerhof 142
1056m
Ekoplaza
De Beurs 61-65
1068m
Jumbo
Emiclaerhof 248
1191m

Scholen

70 binnen 5 km

P.C. basisschool Gabrie Mehenschool
Basisonderwijs · 149 leerlingen
603m
Kindcentrum de Breede Hei
Basisonderwijs · 146 leerlingen
712m
Yuverta vmbo Amersfoort
Voortgezet onderwijs · 447 leerlingen
718m

Veelgestelde vragen

Over Spaceshuttle 16H, Amersfoort

Is de prijs van €279.500 marktconform voor deze buurt?

De vraagprijs ligt 21% boven het buurtgemiddelde van €231.250, maar dat is niet vreemd voor nieuwbouw. De gemiddelde prijs per m² in Calveen is €1.723, terwijl deze woning uitkomt op €2.117 per m². Wel is het woonoppervlak van 132 m² flink kleiner dan het buurtgemiddelde van 532 m², wat de hogere prijs per m² verklaart.

Hoeveel woningen staan er te koop in Calveen?

Op dit moment staan er 4 koopwoningen te koop in Calveen, waarvan deze er één is. De prijzen variëren van €195.000 tot €285.000. De mediaanprijs is €222.500, dus deze woning zit aan de bovenkant van het aanbod.

Wat is de stedelijkheidsgraad van Calveen?

Calveen heeft een omgevingsadressendichtheid van 1.497 adressen per km², wat valt onder 'matig stedelijk' (klasse 3). Dat betekent dat het rustig is, maar voorzieningen zoals winkels en scholen zijn wel binnen loop- of fietsafstand.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals de P.C. basisschool Gabrie Mehenschool (603 m) en Kindcentrum de Breede Hei (712 m). Voor voortgezet onderwijs is Yuverta vmbo Amersfoort op 718 m afstand.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 4,2 km afstand. Dat is goed te doen met de fiets of auto, maar niet op loopafstand.

Wat voor type woningen staan er in Calveen?

In Calveen bestaat 80% van de woningen uit eengezinswoningen en 92% is koop. De meeste woningen zijn gebouwd na 2010 (60%) of tussen 1990 en 2010 (40%). Nieuwbouw is dus typerend voor de buurt.

Zuijdplas & Partners Bedrijfshuisvesting B.V.
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk