Woning te koop: Teddingtonweg 28D, Nieuwkoop

Teddingtonweg 28D

Bedrijventerrein Nieuwkoop, Nieuwkoop

€ 465.000
Buurt Bedrijventerrein Nieuwkoop, NieuwkoopBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 251m²
251m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een bedrijfspand met woonbestemming

Dit is geen gewone woning, maar een bedrijfspand aan de Teddingtonweg in Nieuwkoop dat ook als woning is bestempeld. Met 251 m² oppervlakte en energielabel A+ is het een ruime, duurzame plek. De vraagprijs van €465.000 is marktconform voor een object van dit formaat in de regio. Bekijk ook andere woningen in Nieuwkoop.

De buurt: Bedrijventerrein Nieuwkoop

De woning staat op een bedrijventerrein, wat betekent dat het er rustig is qua woonactiviteit maar wel levendig door ondernemingen. De buurt Bedrijventerrein Nieuwkoop telt 135 inwoners en bestaat vooral uit eengezinswoningen (93%). Het is een plek waar veel mensen in de buurt werken.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op 1,2 km afstand, of Jumbo op 1,6 km. Basisscholen zoals KBS De Rietkraag en De Zilveren Maan zitten op loopafstand (0,7 km). De gemeente Nieuwkoop biedt verder voorzieningen zoals een restaurant op 1 km en een bibliotheek op 1,7 km.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Drieman in Bedrijf B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt9 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 465.000
Prijs per m²€ 1.853
Woonoppervlakte251m²
Perceeloppervlakte2344m²
Bouwjaar2009
EnergielabelA+
BuurtBedrijventerrein Nieuwkoop
WijkKern Nieuwkoop
GemeenteNieuwkoop

Locatie

Teddingtonweg 28D, Nieuwkoop

Buurt statistieken

Gegevens uit Bedrijventerrein Nieuwkoop

Inwoners135
Mannen52%
Vrouwen44%

Supermarkten

6 binnen 5 km

Albert Heijn
Reghthuysplein 3
1188m
Jumbo
Kennedyplein 1
1612m
PLUS
Simon van Capelweg 153
3231m

Scholen

9 binnen 5 km

KBS De Rietkraag
Basisonderwijs · 259 leerlingen
727m
Basisschool De Zilveren Maan
Basisonderwijs · 295 leerlingen
727m
PCB Maranatha
Basisonderwijs · 170 leerlingen
727m

Veelgestelde vragen

Over Teddingtonweg 28D, Nieuwkoop

Welk energielabel heeft Teddingtonweg 28D?

De woning aan Teddingtonweg 28D in Nieuwkoop heeft energielabel A+.

Is €465.000 een realistische prijs voor dit pand?

De vraagprijs van €465.000 is marktconform voor een bedrijfspand met woonbestemming van 251 m² in Nieuwkoop. Het energielabel A+ en het bouwjaar 2009 dragen bij aan de waarde. Vergelijkbare objecten in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Kan ik hier wonen of is het puur bedrijfsmatig?

Het pand heeft een woonbestemming, dus je kunt er wonen. Het staat echter op een bedrijventerrein, dus de omgeving is gericht op ondernemingen. Check bij de gemeente of er beperkingen zijn voor volledig wonen.

Wat is de ligging ten opzichte van openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 11,1 km afstand. Dat is een flink eind, dus je bent vooral aangewezen op de auto of fiets.