Woning te koop: Watergang 24, Kamperland

Watergang 24

Verspreide huizen Kamperland, Noord-Beveland

€ 589.000
Buurt Verspreide huizen Kamperland, KamperlandBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 143m²
143m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
38% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Kamperland

Dit vrijstaande huis aan de Watergang 24 ligt in een rustige omgeving, omringd door weilanden en dijken. Met 143 m² woonoppervlak en een energielabel C is het een comfortabele woning voor wie van landelijk wonen houdt. De prijs van €589.000 is marktconform voor een woning van dit type in de regio. Bekijk ook andere woningen in Noord-Beveland.

De buurt: Verspreide huizen Kamperland

De buurt Verspreide huizen Kamperland telt ongeveer 250 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een landelijke omgeving waar rust en ruimte centraal staan. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen bewonersfeedback. De buurt kenmerkt zich door veel eengezinswoningen en een hoog percentage koopwoningen. Lees meer over de buurt Verspreide huizen Kamperland.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi op 2,6 km afstand of de Albert Heijn op 2,8 km. Basisschool C B S de Kamperschouw ligt op 3,1 km. De omgeving biedt ook voldoende mogelijkheden voor recreatie, met een restaurant op 1,6 km en een park op 3,1 km. Ontdek meer over de gemeente Noord-Beveland.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Ruiterplaat Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 589.000
Prijs per m²€ 4.119
Woonoppervlakte143m²
Perceeloppervlakte425m²
Bouwjaar1998
EnergielabelC
BuurtVerspreide huizen Kamperland
WijkKamperland
GemeenteNoord-Beveland

Locatie

Watergang 24, Kamperland

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Kamperland

Inwoners250
Mannen52%
Vrouwen50%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Aldi
Ruiterplaatweg 6
2588m
Albert Heijn
Ruiterplaatweg 5
2793m
PLUS
Fort den Haakweg 12
3977m

Scholen

3 binnen 5 km

C B S de Kamperschouw
Basisonderwijs · 115 leerlingen
3078m
Basissch De Goede Polder
Basisonderwijs · 49 leerlingen
4209m
SVS de Magdalon
Basisonderwijs · 74 leerlingen
4595m

Veelgestelde vragen

Over Watergang 24, Kamperland

Welk energielabel heeft Watergang 24?

De woning aan Watergang 24 in Kamperland heeft energielabel C.

Is €589.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €589.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 143 m² met energielabel C in Kamperland. De woning ligt in een rustige, landelijke omgeving. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Kamperland?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 17,8 km afstand. De omgevingsadressendichtheid is laag (182 adressen per km²), wat duidt op een rustige, landelijke ligging.

Zijn er scholen in de buurt?

Binnen 5 km zijn er drie basisscholen: C B S de Kamperschouw (3,1 km), Basissch De Goede Polder (4,2 km) en SVS de Magdalon (4,6 km). Voor voortgezet onderwijs moet je naar Goes of Middelburg, op 16,6 km afstand.