Woning te koop: Leeuwerikenlaan 14, Kamperland
16 uur geleden ontdekt

Leeuwerikenlaan 14

Verspreide huizen Kamperland, Noord-Beveland

€ 519.000
Buurt Verspreide huizen Kamperland, KamperlandBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Populaire buurt voor doorstromers
38% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een rustig gelegen woning in Kamperland

Deze woning aan de Leeuwerikenlaan 14 in Kamperland biedt een rustige woonomgeving. De advertentie vermeldt geen woningtype of energielabel. Daardoor gaat de rest van deze pagina vooral over de straat en de buurt, niet over de woning zelf. Met een vraagprijs van €519.000 voor 63 m² is de prijs aan de hoge kant vergeleken met andere woningen in Noord-Beveland.

De buurt Verspreide huizen Kamperland

De buurt Verspreide huizen Kamperland is een rustige, landelijke omgeving met veel eengezinswoningen. De buurt telt ongeveer 250 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar oud is. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi op ongeveer 3 km afstand of de Albert Heijn op 3,2 km. In de buurt zijn twee basisscholen: C B S de Kamperschouw (3,5 km) en Basissch De Goede Polder (4,3 km). De gemeente Noord-Beveland biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk op 2,7 km en een restaurant op 1,6 km.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Sinke Komejan Goes op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 519.000
Prijs per m²€ 8.238
Woonoppervlakte63m²
Perceeloppervlakte353m²
Bouwjaar1960
BuurtVerspreide huizen Kamperland
WijkKamperland
GemeenteNoord-Beveland

Locatie

Leeuwerikenlaan 14, Kamperland

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Kamperland

Inwoners250
Mannen52%
Vrouwen50%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Aldi
Ruiterplaatweg 6
2995m
Albert Heijn
Ruiterplaatweg 5
3182m
PLUS
Fort den Haakweg 12
4072m

Scholen

2 binnen 5 km

C B S de Kamperschouw
Basisonderwijs · 115 leerlingen
3457m
Basissch De Goede Polder
Basisonderwijs · 49 leerlingen
4307m

Veelgestelde vragen

Over Leeuwerikenlaan 14, Kamperland

Is €519.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €519.000 voor 63 m² is aan de hoge kant. Zonder woningtype en energielabel is het lastig om de prijs precies te duiden, maar in deze buurt liggen de prijzen doorgaans lager voor vergelijkbare oppervlaktes.

Wat is het energielabel van deze woning?

Het energielabel staat niet in de advertentie.

Wat voor type woning is dit?

Het woningtype staat niet in de advertentie.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 17,8 km afstand.

Zijn er scholen in de buurt?

Binnen 5 km zijn er twee basisscholen: C B S de Kamperschouw op 3,5 km en Basissch De Goede Polder op 4,3 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar een afstand van 16,6 km.

Waarom staan er geen woningdetails in deze advertentie?

Sinke Komejan Goes op Funda heeft alleen de straat en prijs gepubliceerd. Woningtype en energielabel staan niet in de advertentie.