Woning te koop: Wildforsterweg 17-149, Putten
Verkocht onder voorbehoud
KopenPuttenBosgebied en KrachtighuizenKoudhoornWildforsterweg 17-149

Wildforsterweg 17-149

Koudhoorn, Putten

€ 109.500
Buurt Koudhoorn, PuttenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Populaire buurt voor doorstromers
31% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Koudhoorn

Deze woning aan de Wildforsterweg 17-149 in Putten ligt in een bosrijke omgeving, waar je 's ochtends wakker wordt met vogelgeluiden. Het appartement uit 1998 is 51 m² groot en biedt een praktische indeling. Met een vraagprijs van €109.500 is dit een scherp geprijsde instap in de koopmarkt, zeker vergeleken met andere woningen in Putten.

Buurt Koudhoorn

Koudhoorn is een rustige buurt met veel groen en een dorps karakter. De meeste woningen zijn eengezinswoningen (96%), en er wonen vooral gezinnen en ouderen. Het is er stil en veilig: in de buurt werden afgelopen jaar slechts 3 misdrijven geregistreerd.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Coop of SPAR, beide op ruim 3,5 km afstand. Basisschool De Schovenhorst ligt op 1,9 km, en ook de Christelijke Basisschool Prins Bernhard is binnen 4 km bereikbaar. De gemeente Putten biedt verder voorzieningen zoals een restaurant op 2,2 km en een park op 5,3 km.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Veluwse Makelaars op Vastgoed Nederland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt27 februari 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 109.500
Prijs per m²€ 2.147
Woonoppervlakte51m²
Perceeloppervlakte285m²
Bouwjaar1998
BuurtKoudhoorn
WijkBosgebied en Krachtighuizen
GemeentePutten

Locatie

Wildforsterweg 17-149, Putten

Buurt statistieken

Gegevens uit Koudhoorn

Inwoners305
Mannen52%
Vrouwen46%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Coop
Speulderweg 2
3604m
SPAR
Smidstraat 1
3739m
Aldi
Bilderdijkstraat 46
3949m

Scholen

10 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Schovenhorst
Basisonderwijs · 199 leerlingen
1904m
Christelijke Basisschool Prins Bernhard
Basisonderwijs · 156 leerlingen
3745m
Basisschool met de Bijbel De Akker
Basisonderwijs · 182 leerlingen
3952m

Veelgestelde vragen

Over Wildforsterweg 17-149, Putten

Is €109.500 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, voor een appartement van 51 m² in een bosrijke omgeving is dit een scherpe prijs. De woning is gebouwd in 1998 en verkeert in een goede staat. Vergelijkbare woningen in de regio Putten zijn vaak duurder, dus dit is een kans voor starters.

Hoe is het openbaar vervoer in Koudhoorn?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 7,7 km afstand. Er zijn geen buslijnen in de directe omgeving vermeld, dus een auto is aan te raden voor woon-werkverkeer.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen binnen 5 km, waaronder Openbare Basisschool De Schovenhorst op 1,9 km en Christelijke Basisschool Prins Bernhard op 3,7 km. Voortgezet onderwijs is verder weg, op 5,5 km.

Wat is de sfeer in de buurt?

Koudhoorn is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. Er wonen veel gezinnen en ouderen, en het is er veilig. Het is een plek waar je tot rust komt.