Woning te koop: Wilhelminastraat 13, Bocholtz
KopenSimpelveldBocholtzWilhelminastraat 13

Wilhelminastraat 13

Bocholtz, Simpelveld

€ 325.000
Buurt Bocholtz, BocholtzBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 193m²
26% groter dan gemiddeld in de buurt
PLUS op 197m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Woningtype en buurt

Deze ruime woning aan de Wilhelminastraat in Bocholtz ademt de sfeer van een klassiek dorpshuis, met een flinke oppervlakte van 193 m². Het energielabel A+ is een fijne meevaller voor een woning uit 1936. De vraagprijs van €325.000 is marktconform voor de buurt. Bekijk ook andere woningen in Simpelveld.

Bocholtz

Bocholtz is een rustig dorp waar bewoners de gemoedelijkheid waarderen. Een bewoner zegt: "Rustige en dorpse omgeving, aardige mensen en ook behulpzaam." Een ander noemt het "Het plein van plezier" en vindt het er altijd leuk en gezellig. Wel klinkt er kritiek: "Weinig tot geen nieuwe woningen, 0 voorzieningen buiten een verwaarloosde supermarkt." Op basis van drie beoordelingen scoort de buurt een 6,88. De buurt telt veel 45-plussers en eenpersoonshuishoudens. Lees meer over de buurt Bocholtz.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS, die om de hoek zit. Basisschool Bocholtz is twee straten verder. Ook een kinderdagverblijf en bibliotheek zijn op loopafstand. De gemeente Simpelveld zorgt voor het groen en de voorzieningen in de omgeving. Meer over de gemeente Simpelveld.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via L.W.M. Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 325.000
Prijs per m²€ 1.684
Woonoppervlakte193m²
Perceeloppervlakte303m²
Bouwjaar1936
EnergielabelA+
BuurtBocholtz
WijkBocholtz
GemeenteSimpelveld

Locatie

Wilhelminastraat 13, Bocholtz

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 3 bewoners

7.1
Margery
23-11-2025
Dorps rustig

Rustige en dorpse omgeving, aardige mensen en ook behulpzaam. Er is alleen niet veel hier in het dorp. De plus, frituur, kapsalon, paar café meer niet

6.3
Bocheserjong
07-02-2025
Achtergestelde gemeente

Al bijna 30 jaar wonend in Bocholtz, maar met elk voorbijgaand jaar, gaat het dorp achteruit. De gemeente Simpelveld stelt ondanks het grotere formaat van Bocholtz, altijd Simpelveld voorop. Weinig tot geen nieuwe woningen, 0 voorzieningen buiten een verwaarloosde supermarkt en wat afhaal tentjes, groen wordt matig onderhouden en er wordt niks gedaan aan de verloedering van sommige wijken.

7.3
Timo
18-12-2024
Het plein van plezier

Altijg leuk en gezellig

Buurt statistieken

Gegevens uit Bocholtz

Inwoners4.135
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Bocholtz

Woningvoorraad2.122
Gem. WOZ-waarde€ 230.000
Koopwoningen65%
Huurwoningen35%

Supermarkten

8 binnen 5 km

PLUS
Gasthof 2
197m
PLUS
Kloosterplein 27
2481m
Aldi
Marktstraat 1
2573m

Scholen

9 binnen 5 km

Basisschool Bocholtz
Basisonderwijs · 305 leerlingen
317m
Basisschool de Meridiaan
Basisonderwijs · 323 leerlingen
2963m
Basisschool de Spoorzoeker
Basisonderwijs · 289 leerlingen
4209m

Veelgestelde vragen

Over Wilhelminastraat 13, Bocholtz

Welk energielabel heeft Wilhelminastraat 13?