Woning te koop: Zeedijk 2-329, Uitdam

Zeedijk 2-329

Uitdam, Waterland

€ 249.950
Buurt Uitdam, UitdamBekijk buurt
Al 282 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 134 dagen
Populaire buurt voor senioren
36% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Uitdam

Deze woning aan de Zeedijk in Uitdam is een oase van rust. Het appartement uit 2019 is 79 m² groot en voelt licht en modern. De ligging aan het water geeft een vakantiegevoel, terwijl je toch dicht bij voorzieningen zit. Met een vraagprijs van €249.950 is dit een scherpe optie vergeleken met andere woningen in Waterland.

De buurt Uitdam

Uitdam is een klein dorp met ongeveer 125 inwoners, waar het merendeel van de woningen eengezinswoningen zijn. De sfeer is dorps en rustig. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat de bevolking wat ouder is: bijna de helft is 65 jaar of ouder. De buurt Uitdam is een plek waar je elkaar kent.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn of Dekamarkt, beide op ongeveer 3,5 km afstand, een kort ritje met de auto. Basisschool De Overhaal is de dichtstbijzijnde school, op 2,4 km. Voor het voortgezet onderwijs moet je naar het Bernard Nieuwentijt College, op 3,5 km. De gemeente Waterland biedt een landelijke omgeving met voldoende voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Vakantie Makelaar B.V. en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 augustus 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 249.950
Prijs per m²€ 3.164
Woonoppervlakte79m²
Perceeloppervlakte271m²
Bouwjaar2019
BuurtUitdam
WijkBroek in Waterland
GemeenteWaterland

Locatie

Zeedijk 2-329, Uitdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Uitdam

Inwoners125
Mannen48%
Vrouwen56%

Woningmarkt

Gegevens uit Uitdam

Woningvoorraad64
Gem. WOZ-waarde€ 731.000
Koopwoningen91%
Huurwoningen9%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Albert Heijn
t Spil 37
3385m
Dekamarkt
Graaf Willemlaan 24
3629m
Albert Heijn
Boxenring 40 A
3694m

Scholen

8 binnen 5 km

Basisschool De Overhaal
Basisonderwijs · 71 leerlingen
2368m
Bernard Nieuwentijt College
Voortgezet onderwijs · 298 leerlingen
3478m
Basisschool De Fuut
Basisonderwijs · 102 leerlingen
3577m

Veelgestelde vragen

Over Zeedijk 2-329, Uitdam

Is €249.950 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, de vraagprijs ligt fors onder het buurtgemiddelde van €370.850. De mediaanprijs in Uitdam is €330.000, dus deze woning is relatief betaalbaar. Het is wel een appartement, terwijl de buurt vooral eengezinswoningen kent, wat het prijsverschil deels verklaart.

Hoe is de bereikbaarheid van Uitdam?

Uitdam ligt landelijk, maar met de auto ben je snel in omliggende plaatsen. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 14,8 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De omgevingsadressendichtheid is laag (57), wat de rust verklaart.

Zijn er winkels en scholen in de buurt?

Binnen 5 km zijn er drie supermarkten, waaronder Albert Heijn en Dekamarkt. De dichtstbijzijnde basisschool is Basisschool De Overhaal op 2,4 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar het Bernard Nieuwentijt College op 3,5 km.