Woning te koop: Zoetevaart 8, Hulst
KopenHulstHulstZoetevaartZoetevaart 8

Zoetevaart 8

Zoetevaart, Hulst

€ 489.900
Buurt Zoetevaart, HulstBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 2013m²
2013m² woonoppervlakte
Lidl op 47m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale woning in een groene omgeving

Deze vrijstaande woning aan de Zoetevaart in Hulst is een echte blikvanger. Met een woonoppervlak van maar liefst 2013 m² en een energielabel A+++ is het een duurzame en ruime keuze. De woning uit 1970 is gelegen in een rustige buurt, waar je direct de ruimte en het groen om je heen voelt. De vraagprijs van €489.900 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze regio. Bekijk ook andere woningen in Hulst voor een vergelijking.

Buurt Zoetevaart

De buurt Zoetevaart is een rustige woonwijk met veel groen. Het is een gemengde buurt met zowel gezinnen als ouderen. De CBS-cijfers laten zien dat de buurt een doorsnee inkomensniveau heeft. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt, dus we baseren ons op de cijfers. De buurt Zoetevaart biedt een prettige leefomgeving.

Leven in de straat

In de straat is het doordeweeks rustig. Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Lidl, die letterlijk naast de deur zit op 47 meter. Ook de Aldi en Jumbo zijn om de hoek. Voor de kinderen is basisschool St Willibrordus op loopafstand, en ook kinderdagverblijven zijn dichtbij. De gemeente Hulst biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Witte-Boussen Vastgoed en Verhuur BV op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 489.900
Prijs per m²€ 243
Woonoppervlakte2013m²
Perceeloppervlakte5753m²
Bouwjaar1970
EnergielabelA+++
BuurtZoetevaart
WijkHulst
GemeenteHulst

Locatie

Zoetevaart 8, Hulst

Buurt statistieken

Gegevens uit Zoetevaart

Inwoners1.370
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Lidl
Zoetevaart 8
47m
Aldi
Stationsplein 13
368m
Jumbo
Stationsplein 22H
403m

Scholen

11 binnen 5 km

St Willibrordus
Basisonderwijs · 217 leerlingen
315m
School voor Speciaal Basisonderwijs De Brug
Speciaal onderwijs · 52 leerlingen
1004m
Praktijkschool Hulst
Voortgezet onderwijs · 80 leerlingen
1135m

Veelgestelde vragen

Over Zoetevaart 8, Hulst

Welk energielabel heeft Zoetevaart 8?

De woning aan Zoetevaart 8 in Hulst heeft energielabel A+++.

Is €489.900 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €489.900 is marktconform voor een vrijstaande woning van 2013 m² met energielabel A+++ in Hulst. De prijs per m² is relatief laag vanwege het grote perceel. Vergelijkbare woningen in de regio liggen vaak hoger in prijs per vierkante meter. Het is een scherpe prijs voor een woning met zoveel ruimte en een uitstekend energielabel.

Hoe duurzaam is deze woning met energielabel A+++?

Energielabel A+++ is het best mogelijke label en betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Je kunt rekenen op lage energiekosten, al zijn de exacte bedragen afhankelijk van je gebruik.

Wat voor type woning is dit en voor wie is het geschikt?

Het is een vrijstaande woning met een groot perceel van 2013 m². De woning is ruim en biedt veel mogelijkheden voor een gezin of iemand die veel ruimte wil. Het bouwjaar 1970 betekent dat de woning solide is gebouwd, maar mogelijk wel wat onderhoud nodig heeft. De buurt is rustig en groen.