Appartement te koop: Amstelveenseweg 916C, Amsterdam
KopenAmsterdamAppartementenAmstelveenseweg 916C

Amstelveenseweg 916C

Buitenveldert-Zuidwest, Amsterdam

€ 629.000
Buurt Buitenveldert-Zuidwest, AmsterdamBekijk buurt
Aldi op 59m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een rustig appartement in Buitenveldert

Dit appartement aan de Amstelveenseweg in Amsterdam ademt de rust van een groene, ruime buurt. Met 75 m² woonoppervlak en een bouwjaar van 1922 heeft het karakteristieke elementen. De vraagprijs van € 629.000 is marktconform voor een appartementen in Amsterdam van deze omvang.

Buurt Buitenveldert-Zuidwest

De buurt Buitenveldert-Zuidwest is een rustige, redelijk gezellige buurt, zoals een bewoner het omschrijft: "Fijne, rustige en redelijk gezellige buurt. Goed bereikbaar, het Amsterdamse Bos vlakbij." De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en een aanzienlijk aantal 65-plussers. Het is een plek waar je met een gezin en huisdieren fijn kunt wonen, met veel faciliteiten op loopafstand.

Leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Aldi, die naast de deur zit op 59 meter. Ook de Jumbo en Albert Heijn zijn op loopafstand. Voor kinderen zijn er scholen zoals de St. Jozefschool (basisonderwijs) op 609 meter en het CSB Amsterdam (voortgezet onderwijs) op 870 meter. De gemeente Amsterdam biedt verder tal van voorzieningen in de omgeving.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Ramon Mossel Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt10 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 629.000
Prijs per m²€ 8.387
Woonoppervlakte75m²
Perceeloppervlakte200m²
Bouwjaar1922
BuurtBuitenveldert-Zuidwest
WijkBuitenveldert-West
GemeenteAmsterdam

Locatie

Amstelveenseweg 916C, Amsterdam

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.0
Adriana Pels-Looijen
02-02-2026
Heerlijk gewoond op Bolestein! Helaas staat mijn voormalige huis leeg.... We gaan het zevende jaar in.... Zo ontzettend jammer, er valt heel veel te maken van dit huis!

Fijne, rustige en redelijk gezellige buurt. Goed bereikbaar, het A mn sterdamse Bos vlakbij. Heel veel verschillende faciliteiten loopafstand. Fijn om hier te wonen met een gezin en huisdieren! Flink aantal scholen op fietsafstand. Hygiëne in de buurt is boven het gemiddelde peil in Amsterdam. VUmc heel dichtbij.

Buurt statistieken

Gegevens uit Buitenveldert-Zuidwest

Inwoners4.505
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Buitenveldert-Zuidwest

Woningvoorraad2.579
Gem. WOZ-waarde€ 558.000
Koopwoningen34%
Huurwoningen66%

Supermarkten

96 binnen 5 km

Aldi
Bolestein 41-47
59m
Jumbo
Buitenveldertselaan 184
774m
AH to go
De Boelelaan 1110
888m

Scholen

138 binnen 5 km

De Apollo
Voortgezet onderwijs · 315 leerlingen
481m
St. Jozefschool
Basisonderwijs · 542 leerlingen
609m
CSB Amsterdam
Voortgezet onderwijs · 887 leerlingen
870m

Veelgestelde vragen

Over Amstelveenseweg 916C, Amsterdam

Is € 629.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van € 629.000 is marktconform voor een appartement van 75 m² in Buitenveldert-Zuidwest. In de buurt zijn recent 23 koopwoningen verkocht met een gemiddelde prijs van € 782.609, maar die zijn gemiddeld groter. De gemiddelde verkooptijd was 62 dagen, wat aangeeft dat de markt niet oververhit is.