Tussenwoning te koop: Soetendaal 86, Amsterdam
KopenAmsterdamTussenwoningenSoetendaal 86

Soetendaal 86

Buitenveldert-Zuidwest, Amsterdam

€ 1.175.000
Buurt Buitenveldert-Zuidwest, AmsterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 186m²
186m² woonoppervlakte
Jumbo op 351m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale tussenwoning in Buitenveldert-Zuidwest

Deze tussenwoning aan de Soetendaal 86 ademt ruimte en rust. Met 186 m² woonoppervlak en een eigen tuin van 159 m² is het een echte gezinswoning. Het energielabel A betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan. De vraagprijs van €1.175.000 is aan de hoge kant, maar past bij de kwaliteit en de ligging. Vergelijk het aanbod met andere tussenwoningen in Amsterdam.

Buitenveldert-Zuidwest: groen en rustig

De buurt Buitenveldert-Zuidwest is een oase van rust in Amsterdam. Een bewoner zegt: "Fijne, rustige en redelijk gezellige buurt. Goed bereikbaar, het Amsterdamse Bos vlakbij." De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en ouderen, maar ook gezinnen weten de weg te vinden. Het is een plek waar je nog ruimte ervaart.

Dagelijks leven om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo of Aldi, beide op een paar minuten lopen. Ook de Albert Heijn is tien minuten verderop. Scholen zijn er in overvloed: de St. Jozefschool voor basisonderwijs en het CSB Amsterdam voor voortgezet onderwijs zitten om de hoek. De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Francis Helmig Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt6 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.175.000
Prijs per m²€ 6.317
Woonoppervlakte186m²
Perceeloppervlakte159m²
Bouwjaar1960
EnergielabelA
BuurtBuitenveldert-Zuidwest
WijkBuitenveldert-West
GemeenteAmsterdam

Locatie

Soetendaal 86, Amsterdam

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.0
Adriana Pels-Looijen
02-02-2026
Heerlijk gewoond op Bolestein! Helaas staat mijn voormalige huis leeg.... We gaan het zevende jaar in.... Zo ontzettend jammer, er valt heel veel te maken van dit huis!

Fijne, rustige en redelijk gezellige buurt. Goed bereikbaar, het A mn sterdamse Bos vlakbij. Heel veel verschillende faciliteiten loopafstand. Fijn om hier te wonen met een gezin en huisdieren! Flink aantal scholen op fietsafstand. Hygiëne in de buurt is boven het gemiddelde peil in Amsterdam. VUmc heel dichtbij.

Buurt statistieken

Gegevens uit Buitenveldert-Zuidwest

Inwoners4.505
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Buitenveldert-Zuidwest

Woningvoorraad2.579
Gem. WOZ-waarde€ 558.000
Koopwoningen34%
Huurwoningen66%

Supermarkten

95 binnen 5 km

Jumbo
Buitenveldertselaan 184
351m
Aldi
Bolestein 41-47
372m
Albert Heijn
Bourgondischelaan 14 -28
860m

Scholen

142 binnen 5 km

De Apollo
Voortgezet onderwijs · 315 leerlingen
93m
St. Jozefschool
Basisonderwijs · 542 leerlingen
436m
CSB Amsterdam
Voortgezet onderwijs · 887 leerlingen
444m

Veelgestelde vragen

Over Soetendaal 86, Amsterdam

Welk energielabel heeft Soetendaal 86?

De woning aan Soetendaal 86 in Amsterdam heeft energielabel A.

Is €1.175.000 een realistische prijs voor deze woning?