Appartement te koop: Archimedesstraat 38, 'S-Gravenhage
KopenDen HaagAppartementenArchimedesstraat 38

Archimedesstraat 38

Sweelinckplein en omgeving, Den Haag

€ 985.000
Buurt Sweelinckplein en omgeving, 'S-GravenhageBekijk buurt
Albert Heijn op 397m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
33% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een statig appartement aan de Archimedesstraat

Dit appartement uit 1904 ademt de sfeer van het oude Den Haag. Met 72 m² woonoppervlak is het compact, maar de hoge plafonds en klassieke details geven het ruimte. De vraagprijs van €985.000 ligt 22% boven het buurtgemiddelde van €808.333, wat het aan de hoge kant maakt. Het is een van de appartementen in Den Haag die in deze prijsklasse worden aangeboden.

Sweelinckplein e.o.

De buurt Sweelinckplein e.o. is een geliefde wijk in Den Haag. Een bewoner zegt: "Fantastische buurt met veel faciliteiten op loopafstand. Heerlijk wonen. Vlakbij zee, centrum en winkels. Veel keuze in scholen. Goede gemeenschapszin." Een ander noemt het "een hele fijne plek om opgegroeid te zijn, goed bereikbaar met het OV en andere manieren van transport." Op basis van drie beoordelingen scoort de buurt een 7,04. De buurt Sweelinckplein e.o. telt veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn om de hoek (397 m) of de Jumbo twee straten verder (638 m). Ook PLUS en nog een Albert Heijn zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar basisschool De Parachute (4,5 km) of het voortgezet onderwijs bij Sint-Maartenscollege (5,3 km). De gemeente Den Haag biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Arnold Taal Makelaardij, Funda en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 985.000
Prijs per m²€ 13.681
Woonoppervlakte72m²
Perceeloppervlakte158m²
Bouwjaar1904
EnergielabelD
BuurtSweelinckplein en omgeving
WijkDuinoord
GemeenteDen Haag

Locatie

Archimedesstraat 38, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Goed · 3 bewoners

9.6
Conny
11-04-2026
Fantastische buurt met veel faciliteiten op loopafstand

Heerlijk wonen. Vlakbij zee, centrum en winkels . Veel keuze in scholen. Goede gemeenschapszin. Straatfeest etc

3.0
Bert
02-10-2025
super respectvol

Ik haat het hier, haal me weg alsjeblieft.

8.5
Laetis Groeneweg
24-10-2023
Sweelinckplein en omgeving

Ik vind dit een hele fijne plek om opgegroeit te zijn, het is heel goed bereikbaar met het OV en andere manieren van transport. Toch zijn er ook kleine straatjes waar je buiten kan spelen. Er zijn een paar speeltuinen en parkjes die veilig zijn voor kinderen. En er zijn genoeg winkels in de buurt dat je al je voorzieningen vlakbij hebt.

Buurt statistieken

Gegevens uit Sweelinckplein en omgeving

Inwoners5.970
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Sweelinckplein en omgeving

Woningvoorraad3.044
Gem. WOZ-waarde€ 555.000
Koopwoningen54%
Huurwoningen45%

Supermarkten

78 binnen 5 km

Albert Heijn
Conradkade 67
397m
Albert Heijn
Weimarstraat 118
567m
Jumbo
Weimarstraat 180
638m

Scholen

1 binnen 5 km

De Parachute
Basisonderwijs · 176 leerlingen
4539m

Veelgestelde vragen

Over Archimedesstraat 38, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Archimedesstraat 38?

De woning aan Archimedesstraat 38 in 'S-Gravenhage heeft energielabel D.