Appartement te koop: Assenstraat 57, Deventer
14 uur geleden ontdekt
KopenDeventerAppartementenAssenstraat 57

Assenstraat 57

Centrum, Deventer

€ 675.000
Buurt Centrum, DeventerBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Ruim woonoppervlak van 212m²
59% groter dan gemiddeld in de buurt
Albert Heijn op 173m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruim appartement in het hart van Deventer

Dit appartement aan de Assenstraat 57 ademt historie met een bouwjaar van 1877. De advertentie vermeldt geen energielabel, waardoor de energiezuinigheid niet bekend is. Met 212 m² woonoppervlak is het een flinke woning, midden in de levendige binnenstad. De vraagprijs van €675.000 ligt 58% boven het buurtgemiddelde, wat deels te verklaren is door de royale oppervlakte. Bekijk ook andere appartementen in Deventer voor een vergelijking.

De buurt Centrum

De buurt Centrum is een bruisende wijk met veel voorzieningen op loopafstand. Een bewoner zegt: "Alles op loop afstand te bereiken. 15 minuten fietsen en men zit midden in de natuur!" De buurt telt zo'n 2980 inwoners, met veel eenpersoonshuishoudens (1385) en relatief weinig gezinnen met kinderen (180). De woningvoorraad bestaat vooral uit appartementen, en de omgevingsadressendichtheid is hoog (2928 adressen per km²), wat typerend is voor een stadscentrum.

Leven in de straat

In de Assenstraat heb je de dagelijkse boodschappen om de hoek: Albert Heijn op twee straten verder (173 m) en Dirk op vijf minuten lopen (400 m). Voor schoolgaande kinderen is Interconfessionele Basisschool De Windroos op loopafstand (274 m), en ook Openbare Daltonschool de Hagenpoort is dichtbij (426 m). Het treinstation van Deventer is tien minuten lopen (0,8 km). De gemeente Deventer biedt een rijk cultureel aanbod, met restaurants en musea in de directe omgeving.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Vrielink Makelaars op Funda aangeboden. Het energielabel staat niet in de advertentie vermeld.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 675.000
Prijs per m²€ 3.184
Woonoppervlakte212m²
Perceeloppervlakte240m²
Bouwjaar1877
BuurtCentrum
WijkBinnenstad
GemeenteDeventer

Locatie

Assenstraat 57, Deventer

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.0
Tjerk
16-09-2025
Centrum van de stad

Alles op loop afstand te bereiken. 15 minuten fietsen en men zit midden in de natuur! Openbaar vevoer op 7 minuten lopen! Schouwburg, horeca, musea allemaal op loop afstand! De iJssel waar je heerlijk aan het water kan zitten ook dichtbij. Wat wil een mens nog meer!

Buurt statistieken

Gegevens uit Centrum

Inwoners2.980
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Centrum

Woningvoorraad1.951
Gem. WOZ-waarde€ 272.000
Koopwoningen20%
Huurwoningen80%

Supermarkten

30 binnen 5 km

Albert Heijn
Korte Bisschopstraat 30
173m
Dirk
Broederenplein 5
400m
Ekoplaza
Smedenstraat 106-108
506m

Scholen

51 binnen 5 km

Interconfessionele Basisschool De Windroos
Basisonderwijs · 122 leerlingen
274m
Openbare Daltonschool de Hagenpoort
Basisonderwijs · 210 leerlingen
426m
Deventer Leerschool voor Basisonderwijs
Basisonderwijs · 206 leerlingen
495m

Veelgestelde vragen

Over Assenstraat 57, Deventer

Is €675.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €675.000 ligt 58% boven het gemiddelde van €428.400 in de buurt Centrum. Het appartement is met 212 m² echter ook 59% groter dan het buurtgemiddelde van 133 m². De prijs per vierkante meter (€3.184) is lager dan het buurtgemiddelde van €3.738 per m², wat de prijs relatief gunstig maakt gezien de oppervlakte.

Hoe is de bereikbaarheid van dit appartement?

Het treinstation van Deventer ligt op 0,8 km afstand, ongeveer tien minuten lopen. De buurt is zeer stedelijk met een hoge omgevingsadressendichtheid, wat betekent dat veel voorzieningen op loopafstand zijn. Openbaar vervoer is goed bereikbaar, zoals een bewoner aangeeft: 'Openbaar vervoer op 7 minuten lopen!'

Wat is het energielabel van deze woning?

Het energielabel staat niet in de advertentie. In de buurt Centrum heeft 33,3% van de koopwoningen label C en 66,7% label D of lager. Omdat het bouwjaar 1877 is, is het aannemelijk dat het label niet hoog is, maar de exacte classificatie is niet bekend.

Zijn er veel voorzieningen in de buurt?

Ja, de buurt Centrum biedt veel voorzieningen op loopafstand. Er zijn meerdere supermarkten dichtbij, waaronder Albert Heijn op 173 m en Dirk op 400 m. Ook scholen, restaurants en culturele instellingen zoals de schouwburg en musea zijn nabij. Een bewoner noemt: 'Schouwburg, horeca, musea allemaal op loop afstand!'

Hoe veilig is de buurt Centrum in Deventer?

In de buurt Centrum zijn in de meest recente cijfers 582 misdrijven geregistreerd. Dit aantal is relatief hoog, wat gebruikelijk is voor een stadscentrum met veel horeca en winkels.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?