Appartement te koop: Baan 28B, Schiedam

Baan 28B

Binnenstad, Schiedam

€ 265.000
Buurt Binnenstad, SchiedamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Dirk op 68m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
38% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een energiezuinig appartement in hartje Schiedam

Dit appartement aan de Baan 28B in Schiedam is een fijne plek voor wie houdt van stadsleven. Het is gebouwd in 2008 en heeft energielabel A+, wat betekent dat het heel zuinig is. Met 60 vierkante meter woonoppervlak is het compact maar slim ingedeeld. De vraagprijs van €265.000 is aan de scherpe kant vergeleken met andere appartementen in Schiedam.

De buurt Binnenstad

De buurt Binnenstad is het kloppende centrum van Schiedam. Er wonen veel jonge mensen en alleenstaanden, en de sfeer is levendig. Een bewoner die hier al 14 jaar woont, zegt: "Ik woon hier al 14 jaar heel speciaal want mijn vader is in deze straat geboren. Maar de laatste jaren is de buurt wel achteruit gegaan." De beoordeling is gebaseerd op één review.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je zo naar de Dirk op 68 meter, of naar de Albert Heijn op 165 meter. Ook de Coop en SPAR zijn dichtbij. Basisschool de Singel is twee straten verder, en Basisschool Kaleidoscoop op loopafstand. De gemeente Schiedam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via 3D Makelaars B.V. op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt8 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 265.000
Prijs per m²€ 4.417
Woonoppervlakte60m²
Perceeloppervlakte176m²
Bouwjaar2008
EnergielabelA+
BuurtBinnenstad
WijkCentrum
GemeenteSchiedam

Locatie

Baan 28B, Schiedam

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.0
Anja
03-09-2024
Ruimte voor verbetering

Ik woon hier al 14 jaar heel speciaal want mijn vader is in deze straat geboren. Maar de laatste jaren is de buurt wel achteruit gegaan. Ze hebben een opknap beurt gegeven maar dat knapt niets op. Er wonen meer mensen en ook verschillende mensen op dezelfde adressen die hier gewoon niet horen. Het is heel gehorig en de overlast is steeds meer geworden.

Buurt statistieken

Gegevens uit Binnenstad

Inwoners2.250
Mannen53%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit Binnenstad

Woningvoorraad1.238
Gem. WOZ-waarde€ 279.000
Koopwoningen37%
Huurwoningen63%

Supermarkten

56 binnen 5 km

Dirk
Broersveld 68
68m
Albert Heijn
Lange Kerkstraat 34
165m
Coop
's-Gravelandseweg 606-608
407m

Scholen

120 binnen 5 km

Basisschool de Singel
Basisonderwijs · 487 leerlingen
283m
Basisschool Kaleidoscoop
Basisonderwijs · 202 leerlingen
430m
De Kubus
Basisonderwijs · 45 leerlingen
498m

Veelgestelde vragen

Over Baan 28B, Schiedam

Welk energielabel heeft Baan 28B?

De woning aan Baan 28B in Schiedam heeft energielabel A+.

Is €265.000 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de prijs ligt fors onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt van €489.714, maar het appartement is ook kleiner dan gemiddeld (60 m² versus 117 m²). De mediaanprijs in de buurt is €375.000, dus dit is een relatief betaalbare optie.

Hoe zuinig is energielabel A+?

Energielabel A+ is zeer zuinig. In de buurt heeft 42,9% van de koopwoningen label A, maar geen enkel ander koopaanbod heeft label A+. Dat betekent dat je lage energiekosten kunt verwachten.

Wat is de sfeer in de Binnenstad van Schiedam?

De Binnenstad is een levendig centrumgebied met veel voorzieningen om de hoek. Er wonen relatief veel jonge mensen en alleenstaanden. Een bewoner merkt op dat de buurt de laatste jaren wel wat achteruit is gegaan, maar dat er ook een opknapbeurt is geweest.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand. De Dirk zit op 68 meter, Albert Heijn op 165 meter, Coop op 407 meter en SPAR op 648 meter. Voor dagelijkse boodschappen hoef je dus niet ver.

Hoe is het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 1,3 kilometer afstand, ongeveer tien minuten lopen. Daarmee kun je makkelijk naar andere steden reizen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn diverse basisscholen op loopafstand. Basisschool de Singel zit op 283 meter, Basisschool Kaleidoscoop op 430 meter, en De Kubus op 498 meter. Ook kinderdagverblijven zijn dichtbij.

3D Makelaars B.V.
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen
3D Makelaars B.V.
funda.nl
Bekijk
3D Makelaars B.V.
huispedia.nl
Bekijk