Appartement te koop: Baarsstraat 10-3, Amsterdam
Verkocht onder voorbehoud
KopenAmsterdamAppartementenBaarsstraat 10-3

Baarsstraat 10-3

Schinkelbuurt-Zuid, Amsterdam

€ 849.000
Buurt Schinkelbuurt-Zuid, AmsterdamBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Albert Heijn op 68m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
43% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een klassiek appartement in de Schinkelbuurt

Dit appartement uit 1913 aan de Baarsstraat ademt de sfeer van het oude Amsterdam. Met 86 vierkante meter woonoppervlak is het een fijne plek voor wie houdt van stadsleven. De woning is te koop voor €849.000, een prijs die aan de hoge kant is vergeleken met de gemiddelde verkoopprijs van €631.214 in de buurt. Het aanbod van appartementen in Amsterdam is beperkt, dus dit is een kans voor wie op zoek is naar een woning met karakter.

De buurt: Schinkelbuurt-Zuid

Schinkelbuurt-Zuid is een levendige buurt in Amsterdam, met veel eenpersoonshuishoudens en een jonge populatie. De omgevingsadressendichtheid is hoog, wat typerend is voor een zeer sterk stedelijk gebied. De buurt Schinkelbuurt-Zuid heeft een mix van bewoners, van studenten tot werkenden. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een dynamische plek is.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen hoef je niet ver: Albert Heijn zit om de hoek op 68 meter, en Dirk en Jumbo zijn ook op loopafstand. Kinderen kunnen naar basisscholen zoals De Kleine Nicolaas op 624 meter of de Europaschool op 685 meter. Het treinstation is op 2,2 kilometer, maar de bus en tram zijn dichtbij. De gemeente Amsterdam biedt volop voorzieningen, van restaurants tot parken.

Over de aanbieding

De woning wordt op het moment van schrijven via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Dames van Vermeer B.V. op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 849.000
Prijs per m²€ 9.872
Woonoppervlakte86m²
Perceeloppervlakte120m²
Bouwjaar1913
BuurtSchinkelbuurt-Zuid
WijkSchinkelbuurt
GemeenteAmsterdam

Locatie

Baarsstraat 10-3, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Schinkelbuurt-Zuid

Inwoners1.395
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Schinkelbuurt-Zuid

Woningvoorraad955
Gem. WOZ-waarde€ 527.000
Koopwoningen15%
Huurwoningen85%

Supermarkten

147 binnen 5 km

Albert Heijn
Zeilstraat 47H
68m
Albert Heijn
Amstelveenseweg 186
216m
Dirk
Sloterkade 110-127
232m

Scholen

185 binnen 5 km

Montessori Lyceum Oostpoort ISK C. Krusemanstraat
Voortgezet onderwijs · 195 leerlingen
329m
SBO Tobiasschool
Speciaal onderwijs · 62 leerlingen
498m
Tobiasschool VMBO (Tussenvoorziening)
Voortgezet onderwijs · 193 leerlingen
513m

Veelgestelde vragen

Over Baarsstraat 10-3, Amsterdam

Is de vraagprijs van €849.000 reëel voor deze buurt?

De gemiddelde verkoopprijs in Schinkelbuurt-Zuid ligt op €631.214, maar dat is gebaseerd op verkochte woningen in een andere prijsklasse. Dit appartement is met 86 m² en een bouwjaar van 1913 een uniek object. De vraagprijs is aan de hoge kant, maar de woningmarkt in Amsterdam is krap, dus het kan zijn dat de prijs marktconform is.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

Het treinstation ligt op 2,2 kilometer afstand, dus je bent er in ongeveer 25 minuten lopen of een paar minuten met de fiets. De buurt is zeer stedelijk met een hoge omgevingsadressendichtheid, wat betekent dat er veel voorzieningen en OV-haltes in de buurt zijn.

Wat voor type woning is dit en wat is de staat?

Het is een appartement uit 1913, dus je kunt verwachten dat het karakteristieke elementen heeft zoals hoge plafonds of ornamenten. De oppervlakte is 86 m². De staat van onderhoud is niet bekend uit de gegevens, maar het bouwjaar geeft aan dat het een oudere woning is die mogelijk onderhoud nodig heeft.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisscholen zoals De Kleine Nicolaas (624 meter) en Europaschool (685 meter) zijn dichtbij. Ook is er voortgezet onderwijs, zoals het Montessori Lyceum Oostpoort op 329 meter.

Hoe veilig is de Schinkelbuurt-Zuid?

In de buurt zijn 75 misdrijven geregistreerd, maar dat getal zegt niet alles over de veiligheidsbeleving. Het is een stedelijke omgeving met veel levendigheid. Voor specifieke vragen kun je het beste de lokale politie of buurtpreventie raadplegen.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

De gemiddelde verkooptijd van woningen in Schinkelbuurt-Zuid is 40 dagen. Dat is relatief kort, wat aangeeft dat de vraag naar woningen in deze buurt hoog is.