Appartement te koop: Bergselaan 30C, Rotterdam
Verkocht onder voorbehoud
KopenRotterdamAppartementenBergselaan 30C

Bergselaan 30C

Liskwartier, Rotterdam

€ 370.000
Buurt Liskwartier, RotterdamBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Lidl op 165m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
38% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in Rotterdam Noord

Dit appartement aan de Bergselaan in Rotterdam Noord ademt de sfeer van de jaren '30. Met 86 m² woonoppervlak is het een fijne, ruime woning in een karakteristiek pand. De vraagprijs van €370.000 is scherp te noemen, zeker in vergelijking met andere appartementen in Rotterdam.

Liskwartier: een buurt in ontwikkeling

De woning ligt in het Liskwartier, een buurt die door bewoners wordt omschreven als 'upcoming, hip en levendig'. Een bewoner zegt: 'Iedereen voelt zich thuis en je kan overal terecht.' Een ander noemt het 'een fijne buurt voor jonge mensen', met alles wat je nodig hebt in de buurt. De buurt Liskwartier telt veel jonge huishoudens en eenpersoonshuishoudens, wat past bij het stedelijke karakter.

Dagelijks leven om de hoek

Voor de dagelijkse boodschappen loop je zo naar de Lidl of Dirk, die allebei op een paar minuten lopen liggen. Ook de Hoogvliet is dichtbij. Basisscholen zoals IKC De Lis en De Fontein zitten om de hoek. De gemeente Rotterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder CORPOwonen op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 370.000
Prijs per m²€ 4.302
Woonoppervlakte86m²
Perceeloppervlakte903m²
Bouwjaar1937
EnergielabelD
BuurtLiskwartier
WijkNoord
GemeenteRotterdam

Locatie

Bergselaan 30C, Rotterdam

Ervaringen uit de buurt

Goed · 3 bewoners

7.3
Imraan
03-04-2025
Multiculureel

Iedereen voelt zich thuis en je kan overal terecht

7.3
Nina
16-01-2025
Fijne buurt voor jonge mensen

Ik woon hier nu een jaar of vier en ik vind het een fijne wijk om te wonen. Eigenlijk is alles wat je nodig hebt in de buurt: supermarkten, restaurants, koffiezaakjes, trein en tramstation. Iets meer groen zou zeker een toevoeging zijn, en het is ook jammer dat de metro een stukje fietsen is. Wel merk ik de laatste tijd meer afval op straat en meer verwarde/verslaafde mensen op straat, wat toch een minder veilig gevoel geeft. Ik word zelf niet heel vaak lastig gevallen, maar ik zou kinderen niet alleen hier laten spelen/rondlopen. Qua groen zou ik een mooi park zoals in Blijdorp waarderen, maar als er extra bomen worden geplant naast de drukke wegen denk ik dat dit al erg veel zou helpen.

8.6
Hans
16-05-2023
Upcoming, hip en levendig

Het Listkwartier is een mooi stukje Rotterdam Noord, waarvan de meeste straten niet gebombardeerd zijn. Prachtige straten en huizen, en daarnaast is de wijk écht upcoming. Veel nieuwe hippe plekjes, gezellige eettentjes en goede restaurants. Qua veiligheid gaat het rap vooruit. Zo nu en dan (te) hard rijdende aso auto’s, maar de veiligheid wordt steeds beter

Buurt statistieken

Gegevens uit Liskwartier

Inwoners7.730
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Liskwartier

Woningvoorraad3.765
Gem. WOZ-waarde€ 378.000
Koopwoningen39%
Huurwoningen61%

Supermarkten

86 binnen 5 km

Lidl
Bergweg 26
165m
Dirk
Bergweg 91
193m
Hoogvliet
Ceintuurbaan 131A
235m

Scholen

160 binnen 5 km

IKC De Lis
Basisonderwijs · 212 leerlingen
266m
De Fontein
Basisonderwijs · 140 leerlingen
281m
De Bergse Zonnebloem
Basisonderwijs · 404 leerlingen
469m

Veelgestelde vragen

Over Bergselaan 30C, Rotterdam

Welk energielabel heeft Bergselaan 30C?

De woning aan Bergselaan 30C in Rotterdam heeft energielabel D.

Is €370.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €370.000 ligt ongeveer 21% onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€470.039). Het appartement is 86 m², wat neerkomt op circa €4.302 per m², terwijl het buurtgemiddelde €5.408 per m² is. De prijs is daarmee aan de lage kant, maar het energielabel D en het bouwjaar 1937 kunnen hogere stookkosten betekenen.

Hoe is de buurt Liskwartier om in te wonen?

Bewoners geven de buurt een gemiddeld rapportcijfer van 7,72. Ze waarderen de multiculturele sfeer, de vele voorzieningen en de opkomst van hippe plekjes. Wel wordt er opgemerkt dat er meer groen mag zijn en dat de veiligheid nog niet overal optimaal is. De buurt is populair onder jonge mensen en gezinnen.

Welke voorzieningen zijn er in de buurt?

Boodschappen kun je doen bij Lidl (165 m), Dirk (193 m) of Hoogvliet (235 m). Basisscholen zoals IKC De Lis (266 m) en De Fontein (281 m) zitten op loopafstand. Ook zijn er restaurants, koffiezaakjes en een tram- en treinstation op 2,2 km afstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is D. Dat betekent dat de woning gemiddeld isoleert. In de buurt heeft 58,3% van de woningen een label D of lager. Je kunt hogere energiekosten verwachten dan bij een woning met label A of B.

Hoe veilig is het Liskwartier?

In de buurt zijn 506 misdrijven geregistreerd, maar bewoners merken op dat de veiligheid snel vooruitgaat. Een bewoner zegt: 'Zo nu en dan hard rijdende aso auto's, maar de veiligheid wordt steeds beter.' Een ander noemt dat er meer verwarde mensen op straat zijn, maar voelt zich zelf niet vaak lastiggevallen.

Is dit appartement geschikt voor een gezin?

De buurt heeft veel voorzieningen voor kinderen, zoals scholen en kinderdagverblijven op loopafstand. Wel is het een appartement zonder eigen tuin, wat voor sommige gezinnen een nadeel kan zijn.