Appartement te koop: Boumaboulevard 501, Groningen
KopenGroningenAppartementenBoumaboulevard 501

Boumaboulevard 501

Europapark, Groningen

€ 1.150.000
Buurt Europapark, GroningenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 234m²
36% groter dan gemiddeld in de buurt
Jumbo op 222m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruim appartement met allure

Dit appartement aan de Boumaboulevard in Groningen is een verrassing: 234 m² woonoppervlak, gebouwd in 2011 en met energielabel A+. Het voelt als een eigen huis, met alle voordelen van een appartement. De vraagprijs van €1.150.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Ter vergelijking: in de gemeente worden appartementen in Groningen gemiddeld voor een lager bedrag verkocht.

De buurt: Europapark

Europapark is een rustige, groene wijk vlak bij het centrum van Groningen. Een bewoner zegt: "Hele prettige ervaring. Je hebt er makkelijk naar je zin en hebt er geen problemen. Heel rustig en fijn." De beoordeling is gebaseerd op één review. In de buurt Europapark wonen veel eenpersoonshuishoudens en ouderen, en de sfeer is veilig en ontspannen.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Jumbo om de hoek (222 m) of loop je naar de Poiesz (900 m). Voor de kinderen is de Groningse Schoolvereniging (721 m) of Joseph Haydn-School (818 m) dichtbij. Het treinstation ligt op loopafstand (0,3 km). De gemeente Groningen biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Boekholt & partners makelaardij Assen aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.150.000
Prijs per m²€ 4.915
Woonoppervlakte234m²
Perceeloppervlakte664m²
Bouwjaar2011
EnergielabelA+
BuurtEuropapark
WijkZuidoost
GemeenteGroningen

Locatie

Boumaboulevard 501, Groningen

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.9
Daisy
26-06-2024
Goed en veilig

Hele prettige ervaring. Je hebt er makkelijk naar je zin en hebt er geen problemen. Heel rustig en fijn.

Buurt statistieken

Gegevens uit Europapark

Inwoners1.305
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Europapark

Woningvoorraad935
Gem. WOZ-waarde€ 315.000
Koopwoningen25%
Huurwoningen75%

Supermarkten

50 binnen 5 km

Jumbo
Boumaboulevard 525
222m
Poiesz
De Savornin Lohmanlaan 86
900m
PLUS
Meeuwerderweg 96-98
1098m

Scholen

69 binnen 5 km

Groningse Schoolvereniging
Basisonderwijs · 857 leerlingen
721m
Joseph Haydn-School
Basisonderwijs · 645 leerlingen
818m
Zernike College voor ATHENEUM HAVO MAVO VBO
Voortgezet onderwijs · 1035 leerlingen
873m

Veelgestelde vragen

Over Boumaboulevard 501, Groningen

Welk energielabel heeft Boumaboulevard 501?

De woning aan Boumaboulevard 501 in Groningen heeft energielabel A+.

Is €1.150.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs is fors hoger dan de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€594.167), maar dit appartement is met 234 m² ook veel groter dan de gemiddelde woning. In de wijk zijn de afgelopen tijd 6 koopwoningen verkocht, met een gemiddelde looptijd van 110 dagen. De prijs lijkt marktconform voor een woning van dit formaat en energielabel A+.

Hoe is de bereikbaarheid van het openbaar vervoer?