Appartement te koop: Buizenwerf 3063AD, Rotterdam
KopenRotterdamAppartementenBuizenwerf 3063AD

Buizenwerf 3063AD

Struisenburg, Rotterdam

€ 590.000
Buurt Struisenburg, RotterdamBekijk buurt
Populaire buurt voor jongeren
37% van de bewoners is 15-25 jaar
AI-samenvatting

Een ruim appartement in een groene, levendige buurt

Dit appartement van 86 m² aan de Buizenwerf in Rotterdam biedt een fijne mix van rust en reuring. De woning uit 1982 is gelegen in de buurt Struisenburg, waar het groen en de goede bereikbaarheid opvallen. Met een vraagprijs van €590.000 is dit appartement aan de hoge kant vergeleken met andere appartementen in Rotterdam.

Struisenburg: groen, bereikbaar en gezellig

De buurt Struisenburg wordt door bewoners gewaardeerd om het vele groen en de goede bereikbaarheid. Een bewoner zegt: "Opvallend veel groen, erg goed bereikbaar vanaf 'uitvals'wegen en snelwegen, lopen&fietsen of met OV|auto naar stad+winkels." Een ander noemt de sfeer goed, maar wijst op rommelige vuilniscontainers en incidentele pakketdiefstal. De buurt telt veel studenten en jonge huishoudens, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,3.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR om de hoek (712 m) of de Albert Heijn en Aldi op loopafstand (735 m). Ook zijn er diverse basisscholen in de buurt, zoals de Nieuwe Park Rozenburgschool op twee straten verder (281 m) en Montessorischool Kralingen op tien minuten lopen (874 m). De gemeente Rotterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Stad en Land NVM Makelaars op Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt27 januari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 590.000
Prijs per m²€ 6.860
Woonoppervlakte86m²
Perceeloppervlakte890m²
Bouwjaar1982
BuurtStruisenburg
WijkKralingen-Crooswijk
GemeenteRotterdam

Locatie

Buizenwerf 3063AD, Rotterdam

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

8.0
T. J. J.
13-10-2025
Veel Studenten, ietwat rommelig maar de sfeer is goed!

We hebben regelmatig last van volle vuilniscontainers waardoor er afvalzakken op straat worden neergezet, en ik zie in de buurtapp dat er gedoe is met gestolen pakketten van bezorgingsdiensten (hoewel dit volgens mij aan het woongebouw te wijten is) Verder bruist de wijk met studenten en families en is de sfeer veelal goed doch soms rumoerig

8.5
Sandra
06-08-2023
Groen, Goede bereikbaarheid & Gezellig

Opvallend veel groen, erg goed bereikbaar vanaf 'uitvals'wegen en snelwegen, lopen&fietsen of met OV|auto naar stad+winkels en ook gezondheidscentra op 'n fijne ligging/afstand vanaf thuis.

Buurt statistieken

Gegevens uit Struisenburg

Inwoners5.950
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Struisenburg

Woningvoorraad3.153
Gem. WOZ-waarde€ 327.000
Koopwoningen31%
Huurwoningen68%

Supermarkten

104 binnen 5 km

SPAR
Voorschoterlaan 10
712m
Albert Heijn
Lusthofstraat 89
735m
Aldi
Lusthofstraat 81
735m

Scholen

224 binnen 5 km

Nieuwe Park Rozenburgschool
Basisonderwijs · 585 leerlingen
281m
Vrije School Zuid-Holland voor Atheneum Havo Mavo
Voortgezet onderwijs · 180 leerlingen
823m
Vrije School Vredehof
Basisonderwijs · 238 leerlingen
853m

Veelgestelde vragen

Over Buizenwerf 3063AD, Rotterdam