Appartement te koop: Cognachof 19, Eindhoven
KopenEindhovenAppartementenCognachof 19

Cognachof 19

Achtse Barrier-Gunterslaer, Eindhoven

€ 360.000
Buurt Achtse Barrier-Gunterslaer, EindhovenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Jumbo op 61m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Rust en groen in Achtse Barrier

Dit appartement aan de Cognachof ligt in een groene, rustige buurt. Met 75 m² woonoppervlak en energielabel B is het een comfortabele woning. De vraagprijs van €360.000 ligt 33% onder het buurtgemiddelde, wat het een scherpe optie maakt vergeleken met andere appartementen in Eindhoven.

Buurt Achtse Barrier-Gunterslaer

De buurt Achtse Barrier-Gunterslaer wordt door bewoners omschreven als een gezellige, groene buurt. Een bewoner zegt: "Gezellige groen buurt dicht bij de stad Eindhoven." Een ander noemt het "een gezellige buurt met veel groen" en waardeert het grote park om de hoek. De buurt telt veel gezinnen en koopwoningen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo, die om de hoek zit. Ook Albert Heijn en Lidl zijn op loopafstand. Kinderen gaan naar basisschool De Klapwiek, twee straten verder, of naar het voortgezet onderwijs op de Frits Philips mavo • havo • atheneum • gymnasium, tien minuten lopen. De gemeente Eindhoven biedt verder ruime voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Novus Makelaardij.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt12 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 360.000
Prijs per m²€ 4.800
Woonoppervlakte75m²
Perceeloppervlakte640m²
Bouwjaar1980
EnergielabelB
BuurtAchtse Barrier-Gunterslaer
WijkAchtse Molen
GemeenteEindhoven

Locatie

Cognachof 19, Eindhoven

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

7.8
Fenny
20-07-2024
Gezellige buurt

Gezellige groen buurt dicht bij de stad Eindhoven

7.8
Fenny
09-07-2023
Gezellige buurt met veel groen

Ik woon hier nu 2 jaar in de Achtste barrier, het is een gezellige buurt met veel groen! Voordelen: - een groot park dichtbij je huis - veel groen - 2 kleine winkelcentra Indebuurt met o.a. Jan Linders en Jumbo Nadelen: - soms overlast van vliegtuigen - dicht bij de snelweg - wat achteraf van de stad Eindhoven

Buurt statistieken

Gegevens uit Achtse Barrier-Gunterslaer

Inwoners3.740
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Achtse Barrier-Gunterslaer

Woningvoorraad1.586
Gem. WOZ-waarde€ 372.000
Koopwoningen77%
Huurwoningen23%

Supermarkten

39 binnen 5 km

Jumbo
Biarritzplein 37
61m
Albert Heijn
Ardechelaan 5
932m
Jumbo
Nederlandplein 103
1011m

Scholen

58 binnen 5 km

Openbare Basisschool de Klapwiek
Basisonderwijs · 256 leerlingen
203m
Frits Philips mavo • havo • atheneum • gymnasium
Voortgezet onderwijs · 1548 leerlingen
648m
Mytylschool Eindhoven
Speciaal onderwijs · 193 leerlingen
774m

Veelgestelde vragen

Over Cognachof 19, Eindhoven

Welk energielabel heeft Cognachof 19?

De woning aan Cognachof 19 in Eindhoven heeft energielabel B.

Is €360.000 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de vraagprijs van €360.000 ligt 33% onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€538.444). Het woonoppervlak is met 75 m² kleiner dan het buurtgemiddelde van 113 m², wat de lagere prijs deels verklaart. De prijs per m² is met €4.800 iets boven het buurtgemiddelde van €4.696, maar het energielabel B en de rustige ligging maken het een reële vraagprijs.

Hoe is de buurt Achtse Barrier-Gunterslaer?

De buurt wordt door bewoners gewaardeerd om het vele groen en de rust. Er is een groot park dichtbij, twee kleine winkelcentra met Jumbo en Jan Linders, en het is goed bereikbaar. Nadelen die genoemd worden zijn vliegtuigoverlast en de nabijheid van de snelweg. De buurt telt veel gezinnen en koopwoningen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is B. Dat betekent dat de woning redelijk zuinig is. Je kunt lagere stookkosten verwachten dan bij een woning met label D of lager. In de buurt heeft 25% van de woningen label B, 50% label C en 25% label D of lager.

Zijn er winkels en scholen in de buurt?

Ja, op 61 meter zit een Jumbo voor dagelijkse boodschappen. Ook Albert Heijn en Lidl zijn op loopafstand. Basisschool De Klapwiek ligt op 200 meter, en voortgezet onderwijs (Frits Philips) op 650 meter. Er zijn meerdere scholen en kinderdagverblijven in de omgeving.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 4,4 km afstand. Dat is ongeveer tien minuten met de fiets of een korte busrit. De buurt is verder goed bereikbaar met de auto via de snelweg.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In de buurt stonden woningen gemiddeld 87 dagen te koop voordat ze verkocht werden. Dat is iets langer dan het landelijke gemiddelde, maar het aantal beschikbare woningen is klein (9 stuks), dus de markt is niet oververzadigd.