Appartement te koop: Biarritzplein 14, Eindhoven
17 uur geleden ontdekt
KopenEindhovenAppartementenBiarritzplein 14

Biarritzplein 14

Achtse Barrier-Gunterslaer, Eindhoven

€ 299.000
Buurt Achtse Barrier-Gunterslaer, EindhovenBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Jumbo op 36m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een appartement in een groene buurt

Dit appartement aan het Biarritzplein in Eindhoven ligt in de rustige, groene wijk Achtse Barrier-Gunterslaer. Met 72 m² woonoppervlak en energielabel D is het een betaalbare optie in een buurt waar de gemiddelde vraagprijs een stuk hoger ligt. De prijs van €299.000 is scherp vergeleken met andere appartementen in Eindhoven.

De buurt: Achtse Barrier-Gunterslaer

De buurt Achtse Barrier-Gunterslaer wordt door bewoners omschreven als een gezellige, groene buurt. Een bewoner zegt: "Gezellige groen buurt dicht bij de stad Eindhoven." Een ander noemt het "een gezellige buurt met veel groen" en waardeert het grote park om de hoek en de twee kleine winkelcentra. De buurt telt veel gezinnen en koopwoningen, met een gemiddeld inkomen dat rond het landelijk gemiddelde ligt.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo, die op 36 meter afstand zit. Ook de Albert Heijn is op loopafstand, op twee straten verder. In de buurt vind je basisscholen zoals Openbare Basisschool de Klapwiek, om de hoek, en De Spaaihoeve, op tien minuten lopen. Voor voortgezet onderwijs is er de Frits Philips mavo • havo • atheneum • gymnasium, ook op loopafstand. De gemeente Eindhoven biedt verder ruime voorzieningen.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder FLORISTIJN makelaardij.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 299.000
Prijs per m²€ 4.153
Woonoppervlakte72m²
Perceeloppervlakte922m²
Bouwjaar1980
EnergielabelD
BuurtAchtse Barrier-Gunterslaer
WijkAchtse Molen
GemeenteEindhoven

Locatie

Biarritzplein 14, Eindhoven

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

7.8
Fenny
20-07-2024
Gezellige buurt

Gezellige groen buurt dicht bij de stad Eindhoven

7.8
Fenny
09-07-2023
Gezellige buurt met veel groen

Ik woon hier nu 2 jaar in de Achtste barrier, het is een gezellige buurt met veel groen! Voordelen: - een groot park dichtbij je huis - veel groen - 2 kleine winkelcentra Indebuurt met o.a. Jan Linders en Jumbo Nadelen: - soms overlast van vliegtuigen - dicht bij de snelweg - wat achteraf van de stad Eindhoven

Buurt statistieken

Gegevens uit Achtse Barrier-Gunterslaer

Inwoners3.740
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Achtse Barrier-Gunterslaer

Woningvoorraad1.586
Gem. WOZ-waarde€ 372.000
Koopwoningen77%
Huurwoningen23%

Supermarkten

39 binnen 5 km

Jumbo
Biarritzplein 37
36m
Albert Heijn
Ardechelaan 5
868m
Jumbo
Nederlandplein 103
1083m

Scholen

59 binnen 5 km

Openbare Basisschool de Klapwiek
Basisonderwijs · 256 leerlingen
260m
Frits Philips mavo • havo • atheneum • gymnasium
Voortgezet onderwijs · 1548 leerlingen
654m
De Spaaihoeve
Basisonderwijs · 376 leerlingen
708m

Veelgestelde vragen

Over Biarritzplein 14, Eindhoven

Welk energielabel heeft Biarritzplein 14?

De woning aan Biarritzplein 14 in Eindhoven heeft energielabel D.

Is €299.000 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de vraagprijs van €299.000 ligt 44% onder het buurtgemiddelde van €538.444. Het appartement is met 72 m² wel kleiner dan het gemiddelde in de buurt (113 m²). De prijs per m² is met €4.153 relatief laag vergeleken met het buurtgemiddelde van €4.696 per m².

Hoe is het energielabel D van invloed op de woonlasten?

Energielabel D betekent dat de woning gemiddeld isoleert. In de buurt heeft 25% van de koopwoningen een label D of lager, terwijl 75% een beter label heeft (B of C). Je kunt hogere stookkosten verwachten dan bij een zuiniger label.

Wat voor type woning is dit en hoe oud is het?

Het is een appartement uit 1980, met een woonoppervlak van 72 m². De meeste woningen in de buurt (88,9%) zijn gebouwd tussen 1970 en 1990, dus dit past in het straatbeeld.

Hoe is het gesteld met de veiligheid in de buurt?

In de buurt zijn in totaal 162 misdrijven geregistreerd. Dat is een gemiddeld aantal voor een wijk van deze omvang. De buurt wordt door bewoners als gezellig en groen ervaren, al wordt er soms overlast van vliegtuigen en de snelweg genoemd.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn twee kleine winkelcentra met onder andere Jumbo en Jan Linders. De Jumbo zit op 36 meter afstand. Ook zijn er basisscholen en een middelbare school op loopafstand. Het treinstation ligt op 4,4 km afstand.

Hoe lang staat dit appartement gemiddeld te koop in de buurt?

In de buurt worden koopwoningen gemiddeld in 87 dagen verkocht. Dat is een normale verkooptijd. Het aantal beschikbare woningen is met 9 stuks beperkt, wat kan wijzen op een krappe markt.

FLORISTIJN makelaardij
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 4 bronnen
FLORISTIJN makelaardij