Appartement te koop: De Lairessestraat 86H, Amsterdam
KopenAmsterdamAppartementenDe Lairessestraat 86H

De Lairessestraat 86H

Cornelis Schuytbuurt, Amsterdam

€ 2.750.000
Buurt Cornelis Schuytbuurt, AmsterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 245m²
50% groter dan gemiddeld in de buurt
Albert Heijn op 197m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een statig appartement aan de De Lairessestraat

Dit royale appartement van 245 m² aan de De Lairessestraat in Amsterdam combineert klassieke allure met een energielabel A. De woning uit 1915 is volledig verduurzaamd, wat bijzonder is voor een pand van deze leeftijd. Met een vraagprijs van €2.750.000 is de prijs marktconform voor een woning van dit formaat in deze buurt. Bekijk ook andere appartementen in Amsterdam.

De Cornelis Schuytbuurt

De Cornelis Schuytbuurt is een geliefde wijk in het Museumkwartier. Een bewoner zegt: "Het is een zeer fijne buurt. Er valt genoeg te doen met het Vondelpark om de hoek." De buurt telt zo'n 2980 inwoners, met een mix van gezinnen en alleenstaanden. De buurt Cornelis Schuytbuurt staat bekend om haar statige herenhuizen en culturele voorzieningen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn om de hoek, op twee straten verder. Ook zijn er meerdere basisscholen in de buurt, zoals Nicolaas Maes op vijf minuten lopen en de Hildebrand Van Loonschool even verderop. De gemeente Amsterdam biedt een uitgebreid aanbod aan voorzieningen, van restaurants tot parken.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Van Maarschalkerwaart Makelaardij o.g. b.v. op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.750.000
Prijs per m²€ 11.224
Woonoppervlakte245m²
Perceeloppervlakte167m²
Bouwjaar1915
EnergielabelA
BuurtCornelis Schuytbuurt
WijkMuseumkwartier
GemeenteAmsterdam

Locatie

De Lairessestraat 86H, Amsterdam

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.4
CS
21-12-2024
Goede onder houding met veel voorzieningen

Het is een zeer fijne buurt. Er valt genoeg te doen met het Vondelpark om de hoek. Veel scholen voor mijn kinderen en genoeg supermarkten.

Buurt statistieken

Gegevens uit Cornelis Schuytbuurt

Inwoners2.980
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Cornelis Schuytbuurt

Woningvoorraad1.509
Gem. WOZ-waarde€ 1.489.000
Koopwoningen55%
Huurwoningen45%

Supermarkten

157 binnen 5 km

Albert Heijn
Johannes Verhulststraat 149
197m
Albert Heijn
Van Baerlestraat 33A
580m
Albert Heijn
Gerrit van der Veenstr 57
673m

Scholen

206 binnen 5 km

Nicolaas Maes
Basisonderwijs · 367 leerlingen
279m
Hildebrand Van Loonschool
Basisonderwijs · 232 leerlingen
361m
2e Daltonschool Pieter Bakkum
Basisonderwijs · 386 leerlingen
397m

Veelgestelde vragen

Over De Lairessestraat 86H, Amsterdam

Welk energielabel heeft De Lairessestraat 86H?

De woning aan De Lairessestraat 86H in Amsterdam heeft energielabel A.

Is €2.750.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €2.750.000 ligt iets boven de gemiddelde verkoopprijs van €2.662.500 in de buurt, maar het appartement is met 245 m² ook ruimer dan het gemiddelde van 212 m². De prijs per vierkante meter is met €11.224 lager dan het buurtgemiddelde van €13.801, dus de prijs is marktconform.