Appartement te koop: de Wilmskamp 25, Hengelo
KopenHengeloAppartementende Wilmskamp 25

de Wilmskamp 25

Groot Driene-Zuid, Hengelo

€ 274.500
Buurt Groot Driene-Zuid, HengeloBekijk buurt
Lidl op 361m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in Groot Driene-Zuid

Dit appartement aan de Wilmskamp 25 in Hengelo heeft een woonoppervlak van 85 m² en is gebouwd in 1977. De woning ligt in een rustige buurt met veel groen, waar je 's ochtends de vogels hoort. Met een vraagprijs van €274.500 is dit een scherpe optie vergeleken met andere appartementen in Hengelo.

De buurt: Groot Driene-Zuid

Groot Driene-Zuid is een wijk met veel eengezinswoningen en een mix van leeftijden. De buurt telt zo'n 2.500 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar oud is. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een stabiele, rustige wijk zien. De buurt Groot Driene-Zuid heeft een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,2 personen.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Lidl om de hoek (op 361 meter) of de Nettorama twee straten verder. Ook Albert Heijn en Jumbo zijn op loopafstand. Basisscholen zoals CBS de Zevenster en Paulus liggen op ongeveer 4,5 kilometer afstand, dus met de fiets goed te doen. De gemeente Hengelo biedt verder voldoende voorzieningen.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via ten Hag makelaars Hengelo aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 274.500
Prijs per m²€ 3.229
Woonoppervlakte85m²
Perceeloppervlakte10939m²
Bouwjaar1977
BuurtGroot Driene-Zuid
WijkGroot Driene
GemeenteHengelo

Locatie

de Wilmskamp 25, Hengelo

Buurt statistieken

Gegevens uit Groot Driene-Zuid

Inwoners2.495
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Groot Driene-Zuid

Woningvoorraad1.109
Gem. WOZ-waarde€ 361.000
Koopwoningen87%
Huurwoningen12%

Supermarkten

27 binnen 5 km

Lidl
Enschedesestraat 230
361m
Nettorama
Apolloplein 2
645m
Lidl
Waarbekenweg 19
709m

Scholen

3 binnen 5 km

Zone.college vmbo Enschede
Voortgezet onderwijs · 834 leerlingen
4028m
CBS de Zevenster
Basisonderwijs · 129 leerlingen
4350m
Paulus
Basisonderwijs · 152 leerlingen
4475m

Veelgestelde vragen

Over de Wilmskamp 25, Hengelo

Is €274.500 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €274.500 ligt 19% onder de gemiddelde vraagprijs van €340.000 in de buurt. De gemiddelde verkoopprijs in de buurt is €334.625, dus deze woning is aan de lage kant geprijsd. Houd er wel rekening mee dat het oppervlak (85 m²) kleiner is dan het buurtgemiddelde van 115 m².

Hoe is de buurt Groot Driene-Zuid?

Groot Driene-Zuid is een rustige wijk met veel eengezinswoningen (85% van de woningen). De bevolking is gemengd, met een lichte nadruk op 45-plussers. Er zijn weinig voorzieningen direct in de buurt, maar de supermarkt en het treinstation zijn op loopafstand.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

De gemiddelde verkooptijd van woningen in Groot Driene-Zuid is 27 dagen. Dat is relatief kort, wat aangeeft dat woningen hier vlot worden verkocht.