Appartement te koop: Deken van Somerenstraat 208, Eindhoven
Verkocht onder voorbehoud
KopenEindhovenAppartementenDeken van Somerenstraat 208

Deken van Somerenstraat 208

Bergen, Eindhoven

€ 555.000
Buurt Bergen, EindhovenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2026
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Nieuwbouwappartement in hartje Eindhoven

Dit gloednieuwe appartement aan de Deken van Somerenstraat belooft straks een stadsleven zonder compromissen. Met energielabel A++ en een oppervlakte van 82 m² is het een van de zuinigste woningen in de buurt. De vraagprijs van €555.000 ligt iets onder het gemiddelde van de appartementen in Eindhoven, wat het een scherpe optie maakt voor wie nieuwbouw zoekt.

Buurt Bergen: levendig en centraal

Bergen is een van de meest stedelijke buurten van Eindhoven, met een omgevingsadressendichtheid van ruim 4500 adressen per km². De buurt telt veel jonge huishoudens en eenpersoonshuishoudens, wat zorgt voor een dynamische sfeer. De buurt Bergen staat bekend om zijn mix van voorzieningen en cultuur, al zijn er geen bewonersreviews beschikbaar om een persoonlijk beeld te schetsen.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je je brood bij SPAR om de hoek (355 m) of doe je de boodschappen bij Albert Heijn (463 m) of Jumbo (599 m). Voor schoolgaande kinderen liggen Saltomontessorischool de Trinoom (84 m) en Basisschool Anton van Duinkerken (144 m) op loopafstand. Het Van Maerlantlyceum voor voortgezet onderwijs is 767 m verderop. De gemeente Eindhoven biedt daarnaast talloze restaurants en culturele hotspots op steenworp afstand.

Bron en beschikbaarheid

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder van Santvoort - Eindhoven op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 555.000
Prijs per m²€ 6.768
Woonoppervlakte82m²
Bouwjaar2026
EnergielabelA++
BuurtBergen
GemeenteEindhoven

Locatie

Deken van Somerenstraat 208, Eindhoven

Buurt statistieken

Gegevens uit Bergen

Inwoners2.905
Mannen55%
Vrouwen45%

Woningmarkt

Gegevens uit Bergen

Woningvoorraad1.678
Gem. WOZ-waarde€ 399.000
Koopwoningen32%
Huurwoningen68%

Supermarkten

60 binnen 5 km

SPAR
Vrijstraat 50
347m
Albert Heijn
Hoogstraat 100
461m
Jumbo
Victoriapark 90
584m

Scholen

74 binnen 5 km

Saltomontessorischool de Trinoom
Basisonderwijs · 549 leerlingen
97m
Basisschool Anton van Duinkerken
Basisonderwijs · 211 leerlingen
127m
Van Maerlantlyceum
Voortgezet onderwijs · 1102 leerlingen
779m

Veelgestelde vragen

Over Deken van Somerenstraat 208, Eindhoven

Welk energielabel heeft Deken van Somerenstraat 208?

De woning aan Deken van Somerenstraat 208 in Eindhoven heeft energielabel A++.

Is €555.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €555.000 ligt onder de gemiddelde koopprijs in de buurt (€596.476) en is vrijwel gelijk aan de mediaan (€550.000). Nieuwbouw met energielabel A++ rechtvaardigt een premium, maar de prijs is marktconform voor een appartement van 82 m² in Bergen.

Wat betekent energielabel A++ voor mijn energiekosten?

Energielabel A++ is het hoogste label en staat voor een zeer zuinige woning. Je kunt rekenen op lage stookkosten en een minimale ecologische voetafdruk. In de buurt heeft 83,9% van de koopwoningen label A of beter, dus dit appartement zit in het topsegment.

Hoe veilig is de buurt Bergen?

In de buurt zijn 405 misdrijven geregistreerd, wat relatief hoog is voor een stedelijk gebied.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, Bergen is zeer goed voorzien. Binnen 600 meter vind je drie supermarkten (SPAR, Albert Heijn, Jumbo) en meerdere basisscholen. Ook een huisartsenpraktijk (0,5 km) en een park (0,6 km) zijn dichtbij. Het treinstation ligt op 2,2 km, goed bereikbaar met de fiets.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

Verkochte woningen in Bergen stonden gemiddeld 53 dagen te koop. Dat is relatief kort, wat wijst op een actieve markt. Voor een nieuwbouwappartement met een scherpe prijs kan de looptijd nog korter zijn.

Hoeveel appartementen staan er te koop in Bergen?

Op dit moment staan er 87 koopwoningen te koop in de buurt, waarvan een groot deel appartementen. Het aanbod is divers, met prijzen van €279.000 tot €1.200.000.

van Santvoort - Eindhoven
Geen Quicklane™
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen
van Santvoort - Eindhoven
funda.nl
Bekijk
van Santvoort - Eindhoven
huispedia.nl
Bekijk
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt Bergen

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appDeken van Somerenstraat 208, Eindhoven
Bekijk