Appartement te koop: Dr. Lelykade 196E, 'S-Gravenhage
KopenDen HaagAppartementenDr. Lelykade 196E

Dr. Lelykade 196E

Vissershaven, Den Haag

€ 1.395.000
Buurt Vissershaven, 'S-GravenhageBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2025
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 153m²
37% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een nieuw appartement met uitzicht op zee

Dit appartement aan de Dr. Lelykade in Scheveningen is nog in aanbouw, maar belooft een bijzondere woonervaring. Met 153 m² woonoppervlak en energielabel A+++ is het een moderne, duurzame woning. De vraagprijs van €1.395.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van appartementen in Den Haag.

Vissershaven: een dorp aan zee

De buurt Vissershaven is een rustige wijk met een dorps karakter. Op basis van drie beoordelingen geven bewoners een 7,4. Een bewoner zegt: "Hele fijne en gezellige buurt." Een ander noemt het "Oud en vertrouwd" en benadrukt de harmonie. De buurt telt 4705 inwoners, met veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je om de hoek terecht bij Jumbo, op twee straten afstand. Ook Aldi en Albert Heijn zijn op loopafstand. Basisschool De Parachute ligt tien minuten lopen, en voortgezet onderwijs is iets verder. De gemeente Den Haag biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Residence Makelaars B.V. op Vastgoed Nederland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt29 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.395.000
Prijs per m²€ 9.118
Woonoppervlakte153m²
Perceeloppervlakte291m²
Bouwjaar2025
EnergielabelA+++
BuurtVissershaven
WijkScheveningen
GemeenteDen Haag

Locatie

Dr. Lelykade 196E, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Goed · 3 bewoners

7.9
M Visser -Toet
05-11-2025
Oud en vertrouwd

Ben je een Scheveningen , dan is toch ( helaas ) ien van ons ,. Maar de meeste Hagenaars , en ook wie ook , vriendelijk , ieder die zich gedraagt , belangrijk is is de harmonie . .

7.9
Marije
27-08-2025
Mijn buurt in een notendop

Mijn ervaring met de buurt is, is dat het er zeer weinig overlast is (zoals criminaliteit of dergelijke). ‘s Avonds zijn er vaak jongeren die op de fatbikes langsrazen. Dat is het minder fijne, naast dat dat de gehele dag door gebeurd. Verder is mijn buurt veelzijdig, er spelen soms kinderen op straat, mensen laten de hond uit of gaan naar sport of dergelijke. De meeste mensen zijn vriendelijk, maar zeggen helaas heel weinig gedag (is ook wel de tijdsgeest denk ik). Ook zijn er soms verwarde mensen. Verder is de gemeenschap prima en is er hele open communicatie!

6.4
Truus
05-08-2023
Gezellige buurt

Hele fijne en gezellige buurt. Verhuurder Hofwonen zijn oplichters en willen de mensen keer op keer bedonderen door niet het onderhoud en reparaties die zij wettelijk verplicht zijn. Daarbij zijn de huizen in de winter ijskoud, zou verboden moeten zijn. De buurt is gezellig. Fijne mensen. Het groene in de buurt zijn de Bosjes van Poot. Dat is net het moeras van Shrek, echt een vieze bende. Regelmaat ligt er een dikke laag vogelpoep op de stoep en straat. De gemeente moet dit vaker schoonmaken. Door de hechte community is het zeer veilig op straat en in de buurt.